Blog

Elegantné náušnice Swarovski v tvare srdca

L&S BOHEMIA

ID4629
L&S BOHEMIA
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Elegantná súprava dámskych náušníc od L&S Bohemia Swarovski. Náušnice majú tvar srdca a sú so zapínaním na klipsu. Kryštály sú vo farbe Crystal AB s nádherným žiarivým odleskom, ktorým jednoducho upútate. Povrch náušníc má rhodiovaný povrch, ktorý pôsobí antioxidačne a tým zamedzí strate lesku a korózii náušníc. Tento šperk neobsahuje nikel, takže znižuje výskyt alergických reakcií. Náušnice sú zabalené v darčekovej krabičke, čiže sú vhodné aj ako darček. Vhodné na bežné nosenie, ale aj na rôzne príležitosti.
štítok Novinka
farba číra

Neviete si predstaviť ako budú vyzerať? 

Táto fotka vám v tom pomôže, tu môžete vidieť ako vyzerajú náušnice reálne na uchu ich sýte odlesky od pokožky rozhodne zaujmú aj vaše okolie.  

Ilustračné foto

A takto vám to doručíme

Buďte originálny a obdarujte seba, alebo niekoho blízkeho týmto zaujímavým šperkom. Tieto Swarovski náušnice vám doručíme v darčekovej krabičke.

Darčeková krabička

Informácie od výrobcu

Certifikát originality si môžete stiahnuť tu

Vážená zákazníčka, vážený zákazník ďakujeme vám za zakúpenie našich ručne vyrobených šperkov, pre ich výrobu boli použité kryštály Swarovski Elements.

Zásady nutné pre predĺženie životnosti týchto bižutérnych šperkov:

  • nenechávajte si šperk pri plávaní, sprchovaní, umývaní rúk
  • nenechávajte si šperk pri nanášaní parfumu, krému alebo iných kozmetických  prípravkov
  • šperk odložte pred spaním
  • odložte šperk pred športom

Reklamáciu nie je možné uznať:

  • v dôsledku nedodržania vyššie uvedených zásad
  • v dôsledku prirodzeného opotrebenia
  • v dôsledku mechanického opotrebenia
  • v dôsledku poškodenia čistiacimi alebo chemickými prostriedkami

Náušnice jabloneckej bižutérie zdobené krásnym kryštálom Swarovski Elements. Kryštál je v tvare srdca s krásnym a precíznym brúsením, ktorý sa krásne ligoce a tým pôsobí luxusne. Jeho prichytenie ako aj zapínanie náušníc je rhodiované a postriebrené. Balené v darčekovom balení.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019