Biela odsávačka prachu na nechty s LED lampou 65W


ID3785
Odošleme ešte dnes! Máme už len 2 kusy
Silná odsávačka na prach má dva ventilátory s priemerom 11 cm. Zapnúť ju môžete s časovačom 5, 10, 20 minút, alebo bez časovača. Odsávačka je tvarovaná... Celý popis
Naša cena 79.90
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Silná odsávačka na prach má dva ventilátory s priemerom 11 cm. Zapnúť ju môžete s časovačom 5, 10, 20 minút, alebo bez časovača. Odsávačka je tvarovaná tak, aby zabezpečila pohodlie klientky. Má pohodlnú podložku. Súčasťou je LED svetlo, ktoré môžete pripojiť k odsávačke. Je na pohyblivej nohe, takže si ho môžete nastaviť podľa potreby. Prach z brúsenia nechtov sa ukladá do textilného vrecka, ktoré je súčasťou balenia v počte 2 ks. Rozmer odsávačky 36 x 30,5 x 14,3 cm.

Ovládanie odsávačky

  1. Upevnite k spodnej časti odsávačky vrecko na prach.

  2. Pre trvalé odsávanie zapnete odsávačku čiernym tlačidlom na pravej strane odsávačky do úpolohy I.

  3. Pre odsávanie s časovačom, zapnite odsávačku stlačením tlačidla ON/OFF a príslušný čas

  4. Lampu zapnete stlačením tlačidla na ľavej strane do polohy I.

  5. Odsávačku vypnete rovnakým vypínačom, ktorým ste ju aj zapli (uvediete do polohy O alebo OFF).

ovladanie odsavacky

 

Profesionálna odsávačka na prach, určená do nechtových salónov. Vyrobená z pevného plastu bielej farby. Vďaka dvom ventilátorom má výkon 65W. Súčasťou odsávačky je LED svetlo a dve vrecúška. LED svetlo je stabilné a flexibilné. Pred použitím je potrebné založiť zberné vrecúško na prach. Na jednej z bočných strán nájdeme vstup a spínač pre LED lampu. Na opačnej strane zas spínač pre zapnutie a vypnutie odsávania. Vo vrchnej časti je protišmyková opierka na ruku. Na prednej strane nájdeme časovač na 5, 10 a 20 minút. Napájaná je z elektrickej siete. Rozmer prístroja je 36 x 30,5 x 14,3 cm.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017