Blog

Čierna odsávačka na nechty s LED lampou 65W


ID3784
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 08/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Výkonná odsávača s dvomi ventilátormi s priemerom 11 cm. K odsávačke sa dá jednoducho pripojiť LED svetlo, ktoré je ohybné, a teda ľahko nastaviteľné. Odsávačka je prirodzene tvarovaná pre pohodlné uloženie ruky a slúži aj ako podložka. Súčasťou balenia sú dve vrecká na prach a LED svetlo. Pri zapínaní prístroja si môžete nastaviť aj čas 5, 10, alebo 20 minút. Odsávačka sa dá zapnúť aj bez časovača. Rozmer prístroja 36 x 30,5 x 14,3 cm.
štítok Výpredaj
farba čierna
výkon 65 Watt
šírka 30.5 cm
dĺžka 34 cm
výška 14.3 cm

Ovládanie

 

  1. Upevnite k spodnej časti odsávačky vrecko na prach.

  2. Pre trvalé odsávanie zapnete odsávačku čiernym tlačidlom na pravej strane odsávačky do úpolohy I.

  3. Pre odsávanie s časovačom, zapnite odsávačku stlačením tlačidla ON/OFF a príslušný čas

  4. Lampu zapnete stlačením tlačidla na ľavej strane do polohy I.

  5. Odsávačku vypnete rovnakým vypínačom, ktorým ste ju aj zapli (uvediete do polohy O alebo OFF).

ovladanie

 

Odsávačka na nechty čiernej farby na profesionálne použitie. Jej výkon je 65W vďaka dvom silným ventilátorom. Vyrobená z pevného plastu čiernej farby. Má protišmykovú gumenú podložku na ruku. V balení sa nachádzajú dve vrecúška na prach a flexibilné LED svetlo. Tlačidlo na zapnutie a vypnutie odsávačky sa nachádza na bočnej strane. Na druhom boku odsávačky sa nachádza vstup na LED svetlo spolu s tlačidlom na jeho zapnutie. Odsávačku je možné zapnúť na nekonečné odsávanie alebo pomocou časovača nastaviť na požadovaný čas. Na výber je z troch možností 5, 10 a 20 minút. Zapojenie LED svetla je jednoduché. Je flexibilné, čo umožňuje akékoľvek jeho nastavenie podľa potreby. Rozmer prístroja je 36 x 30,5 x 14,3 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019