Blog

Krémová odsávačka na nechty 20W


ID4606
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme posledných 9 kusov
Luxusná odsávačka v mramorovanom perleťovo krémovom prevedení. Povrch je akoby koženka. Je ergonomicky tvarovaná a slúži zároveň ako podložka pod ruku... Celý popis
Naša cena 27.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Luxusná odsávačka v mramorovanom perleťovo krémovom prevedení. Povrch je akoby koženka. Je ergonomicky tvarovaná a slúži zároveň ako podložka pod ruku klientky. Veľmi jednoducho sa čistí. Môžete ju dezinfikovať pomocou dezinfekcie v spreji. Má jeden silný ventilátor a dve vrecká na prach. Použitím odsávačky si pri brúsení šetríte zdravie a zároveň predlžujete životnosť brúsky. Rozmer prístroja je 30 x 27 x 12 cm.
farba hnedá , biela
výkon 20 Watt
šírka 27 cm
dĺžka 30 cm
výška 12 cm

Odsávačka prachu s výkonom 20W. Má krásne mramorové prevedenie zlato béžovej farby. Povrch je umývateľný, preto sa ľahko udržiava. Vďaka svojim rozmerom sa hodí na akýkoľvek pracovný stôl. Zachytáva prach a nečistoty z brúsenia nechtov. Jej ovládanie sa nachádza na bočnej strane. Do elektrickej siete ju napojíme pomocou kábla. Súčasťou balenia sú aj dve náhradné vrecúška na prach. Rozmer odsávačky je 30 x 27 x 12 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018