Blog

Odstraňovač gél laku s lanolínom 500 ml


ID4128
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 10 kusov
Odstraňovač na gél lak a BIO gél. Kozmetický acetón so zmäkčujúcou a ošetrujúcou zložkou, lanolínom. Lanolín sa v kozmetike používa ako bežná prísada do... Celý popis
Naša cena 6.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Odstraňovač na gél lak a BIO gél. Kozmetický acetón so zmäkčujúcou a ošetrujúcou zložkou, lanolínom. Lanolín sa v kozmetike používa ako bežná prísada do krémov a jeho úlohou je zmäkčovať ale aj vyživovať pokožku. Aj v tomto prípade plní rovnakú funkciu. Najprv pilníkom narušte vrchnú vrstvu gél laku, alebo BIO gélu. Tak zabaľte prsty do hliníkovej fólie s hubkou namočenou týmto kozmetickým acetónom s lanolínom. Nechajte pôsobiť 10 minút. Ak je gélová vrstva hrubšia, tak treba čas predĺžiť. Napokon pomarančovým drievkom odstráňte gélovú vrstvu z nechtov.
štítok Novinka
výška 22 cm
šírka 5 cm
dĺžka 5 cm
objem 500 ml

Pomocou odstraňovača vieme odstrániť gél lak jednoducho a rýchlo. Stačí nám gél lak jemne prebrúsiť pilníkom a narušiť jeho povrch. Následne aplikovať odstraňovač na buničinu, a spolu s hliníkovou fóliou necht obaliť. Po 15 minútach odkryjeme fóliu a gél pomocou pomarančového drievka odstránime. Vďaka lanolínu ostáva koža aj nechty nepoškodené a jemné.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020