Blog

Digitálny depilačný ohrievač 40W s termostatom


Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Depilačný ohrievač s displejom v bielom prevedení je skvelý pomocník, ak sa chcete rýchlo a efektívne zbaviť nežiadúceho ochlpenia. Ohrievač je určený... Celý popis
Bežná cena 24.90 €
Ušetríte 20% 4.91 €
Naša cena 19.99 €
Zľava platí do 30.05.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Depilačný ohrievač s displejom v bielom prevedení je skvelý pomocník, ak sa chcete rýchlo a efektívne zbaviť nežiadúceho ochlpenia. Ohrievač je určený na ohrievanie voskov s roll - on hlavicou. Ohrievač má tiež termostat na reguláciu teploty. Tá sa zobrazuje na malom LCD displeji. Môžete si ju nastaviť na 60 až 105°C. Klasické vosky odstrániteľné olejom je potrebné nechať nahriať na vyššiu teplotu. Pre cukrové vosky postačí 60°C a kratší čas cca 20 minút.
štítok Novinka, Výpredaj
farba biela
výkon 40 Watt
šírka 7 cm
dĺžka 23 cm
výška 3.5 cm

Biely depilačný ohrievač

Ohrievač v bielej farbe s výkonom 40 W. Môžete v ňom ohrievať klasické, ale aj cukrové vosky.

Nastavenie teploty

Vďaka termostatu sa jednoducho reguluje teplota. Tú je možné nastaviť si pooteočením kolieska. 

Obsah balenia 

V balení sa nachádza ohrievač spolu káblom a podstavcom. 

 

Nahrievanie vosku

Do ohrievača sú určené vosky s roll-on a mini roll -on hlavicou. Maximálna možná teplota náhrevu je 105°.

 

Ohrievanie voskov nebolo nikdy jednoduchšie. Vďaka termostatu, ktorý je zabudovaný v tomto ohrievači docielite vždy správnu teplotu vosku. Ohrievač sa vkladá na podstavec, ktorý je káblom zapojený do elektrickej siete. Avšak tu je potrebné zapnúť ho pootočením regulátora teploty, ktorý je umiestnený na bočnej strane. Zapnutím je teplota zohrievania vosku na minime 60 stupňov. Tým istým kolieskom, ktorým sa ohrievač zapol nastavujeme potrebnú teplotu, ktorú máme možnosť vidieť na displeji. Maximum je 105 stupňov. Ohrievač vypneme rovnako, ako sme ho zapli. Otočením kolieska na minimum a jeho úplným zatiahnutím. Ohrievač je vhodný na klasické voksy rozpustné v tukoch ale aj na cukrové vosky.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020