Blog

Ohrievač na depilačný vosk 180W


ID4091
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledné 4 kusy
Ohrievač je vhodný na ohrev voskov v plechovke alebo na granulované vosky, ktoré ohrejete v priloženej nádobke. Pri ohrievaní vosku nechajte ohrievač prikrytý... Celý popis
Naša cena 35.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Ohrievač je vhodný na ohrev voskov v plechovke alebo na granulované vosky, ktoré ohrejete v priloženej nádobke. Pri ohrievaní vosku nechajte ohrievač prikrytý vrchnákom. Vosky ohrievajte približne 40 minút. Ohrievač zapojte do elektrickej siete a pomocou otočného gombíka si nastavte silu ohrievania na prvý, druhý alebo tretí stupeň. Nezapínajte ho ak v ňom nie je žiaden vosk.
farba biela
šírka 19 cm
výška 13.5 cm
dĺžka 19 cm

Depilácia pomocou vosku z plechovky

Plechovku s voskom si otvoríme a vložíme ju do ohrievača. Prikryjeme vrchnákom a zapojíme do elektrickej siete. Ohrievač zapneme. Vosk sa ohrieva približne 40 minút. Po nahriatí prístroj vypneme. Pomocou drevenej špachtličky naberieme vosk a nanesieme ho na požadované miesto. Vosk nanášame v smere rastu chĺpkov. Na natreté miesto priložíme depilačný papier a proti smeru rastu chĺpkov rýchlo strhneme. Zvyšky vosku pozbierame depilačným papierom alebo ich odstránime olejom. Pokožku natrieme mliekom po depilácii a nevystavujeme ju hneď slnečnému žiareniu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020