Ohrievač na filmový depilačný vosk 150W


ID4475
Odošleme to hneď zajtra! Máme posledné 4 kusy
Extra silný a výkonný ohrievač na granulované depilačné vosky a filmové vosky, ktoré ohrejete v priloženej nádobke. Na ohrievači si môžete nastaviť pomalý... Celý popis
Naša cena 32.90
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Extra silný a výkonný ohrievač na granulované depilačné vosky a filmové vosky, ktoré ohrejete v priloženej nádobke. Na ohrievači si môžete nastaviť pomalý ohrev LO alebo silný ohrev HI. Pri ohrievaní ho uzavrite vekom. Pomalý ohrev postačí pri cukrových voskoch, ktoré nieje potrebné nahrievať na vysokú teplotu, len na teplotu tela. Klasické vosky rozpustné v tukoch môžete ohrievať silným ohrevom, lebo ich topenie sa začína pri vyššej teplote.

Depilačný ohrievač je určený na ohrev filmového vosku. Je možné priloženú nádobku odstrániť a zohriať vosk v plechovke. Bohužiaľ, 400ml plechovka s voskom, ktorú ponúkame na našej stránke sa tam nezmestí. Do nádoby nasypeme granulovaný vosk a necháme ho zohriať. Pre rýchle rozpustenie filmového vosku nastavíme ohrev na maximum. Zohriaty vosk naberieme špachtľou a nanesieme na miesto, ktoré chceme vydepilovať. Pritlačíme depilačný papier a rýchlym pohybom strhneme proti smeru rastu chĺpkov. Takýmto spôsobom pokračujeme ďalej v depilácii. Na podráždenú pokožku sa odporúča aplikovať upokojujúce mlieko alebo olej s harmančekom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017