Blog

Poškodený ohrievač depilačných voskov


ID4600
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme posledné 4 kusy
Ohrievač je plne funkčný len jediná kontrolka nesvieti. Poškodenie nemá vplyv na funkčnosť prístroja. Ohrievač je určený na 100 ml depilačné vosky s roll-on... Celý popis
Bežná cena 20.99 €
Ušetríte 10% 2.09 €
Naša cena 18.90 €
Zľava platí do 10.11.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Ohrievač je plne funkčný len jediná kontrolka nesvieti. Poškodenie nemá vplyv na funkčnosť prístroja. Ohrievač je určený na 100 ml depilačné vosky s roll-on hlavicou. Naraz môžete ohrievať dva vosky. Čas závisí od typu vosku. Každý z ohrievačov má 40W.
štítok Black Friday
výška 21.5 cm
dĺžka 15 cm
šírka 14 cm
farba ružová

Ak túžite po hladkej pokožke po dobu 3 týždňov, tak depilácia je to správne riešenie. Častou depiláciou eliminujete chĺpky natrvalo. Dokážete si ju spraviť aj u vás doma. Najprv zohrejete vosk v ohrievači na depilačné vosky. Teplota by mala byť primeraná, aby ste pokožku nepopálili. To sa však stáva skôr pri koži citlivej na teplo. Vosk naneste na určené miesto roll-on hlavicou a to v smere rastu chĺpkov, priložte depilačný papier a proti smeru rastu chĺpkov rýchlym pohybom strhnite. Je to najčastejší a najpopulárnejší spôsob depilácie. Po zákroku je potrebné pokožku ošetriť prípravkami, ktoré sú na to určené.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019