Blog

Svetloružový ohrievač na depiláciu 40W


ID5647
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Bielo ružový elektrický ohrievač na nahrievanie depilačných voskov, ktoré sú balené po 100 ml s roll-on hlavicou. Je vhodný na klasický ale aj na cukrový vosk. Vosk nechajte nahrievať 20-40 minút. Čas závisí od druhu vosku. Počas ohrievania vosku musí byť ohrievač uzatvorený priloženým vrchnákom. Nahriaty vosk naneste na pokožku v smere rastu chĺpkov, priložte depilačný papier a strhnite proti smeru rastu chĺpkov. Pokožku napokon ošetrite vhodným prípravkom, ktorý je určený na upokojenie pokožky po depilácii.
farba ružová
šírka 7.5 cm
dĺžka 19.5 cm
výška 4.5 cm
výkon 40 Watt

Svetloružový ohrievač určený na depiláciu

Depilačný ohrievač je skvelou voľbou, ak ste sa rozhodli skoncovať s nežiaducim ochlpenim. Opakovanou depiláciou na určitom mieste sa rast ochlpenia po nejakom čase oslabí.

Ohrievač a jeho zapájanie do siete

Súčasťou balenia je takisto kábel. Ten je potrebné zapojiť do elektrickej siete. Po zapojení sa vo vnútri ohrievača rozsvieti svetlo a ohrievač sa začne nahrievať.

Ohrievač s farebným uzáverom

Počas toho, ako sa vosk nahrieva vo vnútri depilačného prístroja je potrebné ohrievač uzatvoriť vrchnákom, aby ste predišli vniknutiu akýchkoľvek nečistôt. Ak bude mať vosk vhodnú teplotu môžete ho nanášať na vybrané miesto v smere rastu chĺpkov. Na to priložte depilačný papier a rukou ho jemne pritlačte k pokožke. Následne papier strhnite jedným pohybom v protismere rastu chĺpkov. Po depilácií na pokožku naneste vhodný prípravok.

Zbavte sa nežiadúceho ochlpenia v pohodlí vášho domova. Táto metóda je rýchla, menej bolestná ako epilácie a výsledným efektom sú krásne hladké nohy, po ktorých túži každá žena. Všetko čo k tomu potrebujete je depilačný ohrievač, vosk, pásiky na depiláciu a ošetrujúce prípravky pred a po depilácii. Vosk dajte do ohrievača, kde ho necháte roztopiť. Ak má dobrú konzistenciu, nanášajte ho na suchú, odmastenú pokožku v smere rastu chĺpkov. Po nanesení na túto oblasť priložte depilačný papierik, prípadne rukou vytvorte trenie aby sa lepšie prilepili chĺpky do vosku a rýchlo strhnite v opačnom smere, ako ste vosk nanášali. Dávajte pozor na teplotu vosku, aby ste predišli popáleniu a pri strhávaní sa snažte robiť rýchle a priame pohyby, aby ste si nespôsobili modrinky.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020