Blog

Biely one step gél lak 6 ml


ID5305
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 09/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Gél lak, ktorý je vhodný na spevnenie prirodzených nechtov. Keďže k nemu nepotrebujete nadlak podlak a ani cleaner, jeho aplikácia je jednoduchá. Postačí nechty prebrúsiť, odmastiť nail prepom, naniesť primer, a tak v tenkej vrstve gél lak. Dbáme, aby nezatiekol ku kožičke. Ak sa tak stane, odstránime ho ešte pred vložením do lampy. Biely one step gél lak môžeme nanášať vo viacerých vrstvách. Každú nanesenú vrstvu je nutné nechať vytvrdnúť v lampe. V prípade UV lampy je čas 2 minúty. Ak máte LED lampu, alebo dual lampu, tak čas tvrdnutia môže byť 30-60 sekúnd. Závisí to od výkonu lampy. Po vytvrdnutí ostáva povrch pekný lesklý a nelepí sa.
štítok Novinka
farba biela
objem 6 ml
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
výška 6.5 cm

Jednokrokový gél lak na prírodné nechty. Je stredne hustý a veľmi silno pigmentovaný. Nanáša sa jednoducho, pomocou priloženého štetca. Pred lakovaním prírodné nechty zmatníme a aplikujeme nail prep a primer. Na takto pripravené nechty nanesieme rovno farebný one step gél lak. Podkladový gél lak pri tomto lakovaní nie je vôbec potrebný. Biely one step gél lak necháme vytvrdnúť v UV, LED alebo dual lampe. Pre sýtosť farby môžeme naniesť na nechty dve vrstvy.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019