Blog

Bordový one step gél alk 6 ml


ID5311
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 01/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Vínový jednokrokový gél lak na spevnenie a trvácne lakovanie nechtov. Jeho aplikácia je jednoduchá, pretože slúži ako podkladový a má lesk ako vrchný gél lak. Navyše nevytvára lepkavý film, čiže je bezvýpotkový. Pre dlhšiu trvácnosť a lepšie priľnutie je potrebné najprv necht prebrúsiť, odmastiť a naniesť primer. Potom v tenkých vrstvách gél lak a každú vrstvu nechať dôkladne vytvrdnúť v lampe. Môžete použiť UV, LED, alebo dual lampu. Čas tvrdnutia sa v jednotlivých lampách líši a závisí aj od ich výkonu.
štítok Novinka
farba červená
objem 6 ml
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
výška 6.5 cm

Jednokrokový gél lak tmavej bordovej farby na prírodné a vymodelované nechty. Aplikuje sa pomocou priloženého štetca minimálne v dvoch vrstvách, aby sme docielili krásne sýtu farbu. One step gél lak je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Pomocou neho dokážeme vytvoriť trvácne lakovanie prírodných nechtov za pár minút. One step gél lak spĺňa funkciu podkladovej aj vrchnej vrstvy. Polymerizovať ho môžeme v UV, LED alebo DUAL lampe.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019