Blog

Čierny one step gél lak 6 ml


ID5317
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Jednokrokový gél lak na trvácne lakovanie prirodzených nechtov a na ich spevnenie. Tvrdne v UV, LED alebo dual lampe. Aby na prirodzenom nechte držal čo najlepšie, potrebujeme ho najprv prebrúsiť, odmastiť a naniesť primer. Po tejto príprave nanášame one step gél lak v tenkých vrstvách. Každú vložíme do lampy. čas tvrdnutia závisí od druhu a výkonu lampy. V UV sú to 2 minúty, no v LED alebo dual len 30 až 60 sekúnd.
štítok Novinka
farba čierna
objem 6 ml
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
výška 6.5 cm

Čierny jednokrokový gél lak na prírodné nechty. Je silno pigmentovaný. Určený na trvácne lakovanie a spevnenie nechtov. Pred nanesením zmatníme povrch nechtovej platničky a aplikujeme primer. Potom začneme nanášať farebný one step gél lak. Podkladovú vrstvu pri tomto laku nepotrebujeme. Nalakované nechty môžeme nechať polymerizovať v UV, LED aj DUAL lampe. Odporúčame naniesť minimálne 2 vrstvy farebného one step gél laku. Vytvrdnutý gél lak je bez výpotku a krásne lesklý.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019