Blog

Cviklový one step gél lak 5 ml

LONEL

ID5269
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Jednokrokový gél lak 4 v 1. Na jeho aplikáciu nepotrebujete podklad, finish a ani cleaner. Navyše veľkou výhodou pre úsporu času je to, že tento gél lak... Celý popis
Naša cena 3.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Jednokrokový gél lak 4 v 1. Na jeho aplikáciu nepotrebujete podklad, finish a ani cleaner. Navyše veľkou výhodou pre úsporu času je to, že tento gél lak tvrdne aj v LED alebo dual lampe a to už za 30 sekúnd. V prípade UV lampy je doba tvrdnutia 2 minúty. Aplikácia je celkom jednoduchá. Necht prebrúsiť, odmastiť nail prepom a naniesť primer. Napokon v dvoch tenkých vrstvách natrieť one step gél lak a každú vrstvu nechať dôkladne vytvrdnúť v lampe. Na aplikáciu časovo nenáročné trvácne lakovanie, ktoré vydrží až 14 dní.
štítok Novinka
dĺžka 2 cm
šírka 2 cm
výška 6 cm
farba fialová, ružová
objem 5 ml

Konečný výsledok

Používanie one step gél laku je jednoduché. Na vopred upravené nechty naneste v dvoch tenkých vrstvách gél lak a nechajte vytvrdnúť v lampe.

Jednokrokový gél lak na nechty, ktorým vytvoríme trvácne lakovanie za pár minút. One step je silne pigmentovaný s mierne riedkou konzistenciou. Zmatníme povrch prírodného nechta jemným brúsnym blokom a aplikujeme prípravky ako je nail prep a primer. Na necht začneme nanášať farebný one step gél lak v dvoch tenkých vrstvách. Každú vrstvu necháme zvlášť vytvrdnúť v 36W UV lampe minimálne 2 minúty. Je to jednokrokový gél lak, preto nepotrebujeme žiaden nadlak podlak ani iné prípravky. Po vytvrdnutí je lakovanie hotové. Na záver môžeme ošetriť kožičku výživným olejom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020