Blog

Fuchsiový one step gél lak s perleťou 6 ml


ID5312
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Jasný, ružovo fialový 1-krokový gél lak 3 v 1. Má veľmi jemnú perleť. Označenie 3 v 1 znamená, že slúži ako podklad, ostáva lesklý ako finish a navyše... Celý popis
Naša cena 3.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Jasný, ružovo fialový 1-krokový gél lak 3 v 1. Má veľmi jemnú perleť. Označenie 3 v 1 znamená, že slúži ako podklad, ostáva lesklý ako finish a navyše je bezvýpotkový. nevytvára teda lepkavý film. Ideálny gél lak na rýchle a trvácne lakovanie. Postačí, ak nechty zmatníte pilníkom, odmastíte nail prepom a ošetríte primerom. Tak naneste gél lak a vložte do UV lampy na 2 minúty. Ak máte LED alebo dual lampu, tak doba tvrdnutia bude 30 až 60 sekúnd. Takto lakované nechty vydržia pri správnej aplikácii aj 14 dní.
štítok Novinka
farba ružová
objem 6 ml
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
výška 6.5 cm

Fuchsiový one step gél lak s modrým leskom, ktorým vytvoríte trvácne lakovanie aj v pohodlí domova. Naniesť ho môžeme na prírodné nechty na rukách aj nohách ako aj na gélovú alebo akrylovú modeláž. Pri lakovaní sa nevyžaduje podkladová ani vrchná vrstva. Postačí nám len tento farebný one step gél lak. Polymerizovať ho necháme v UV, LED alebo DUAL lampe. Nechty sú po vytvrdnutí pevné, lesklé a bez výpotku.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019