Blog

Gél lak 4v1 intensive lila 6 ml

HQ

ID4156
HQ
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 11/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Fialový gél lak HQ 4v1, odtieň intensive lila, č. 21. Sýta farba, ktorá veľmi dobre kryje. K tomuto gél laku nepotrebujete nadlak podlak, no je vhodné nechty prebrúsiť, odmastiť a naniesť primer, pre lepšiu priľnavosť. V UV lampe tvrdne 3 minúty a po vytvrdnutí povrch neostáva lepkavý, takže nebudete potrebovať ani cleaner. Pre jednotnosť farby ho naneste v dvoch tenkých vrstvách. Každú vrstvu nechajte v lampe zaschnúť. Vytvrdne aj v LED lampe a to už za 30-60 sekúnd.
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
výška 6 cm
farba fialová
objem 6 ml

Gél lak v dvoch vrstvách

Gél lak sýtej fialovej farby. Je stredne hustý a práca s ním je jednoduchá. Naneste ho na upravené a prebrúsené nechty v tenkej vrstve. Ak je to potrebné naneste gél lak v ďalších vrstvách. Pri tomto gél laku nemusíte používať žiadnu podkladovú a vrchnú vrstvu.

v dvoch vrstvach

Má veľmi dobrú pigmentáciu a je stredne hustý. Pri lakovaní s týmto fialovým gél lakom už nepotrebujeme žiadne iné prípravky ako je nadlak podlak a podobne. Pred lakovaním si nechty musíme jemne prebrúsiť, odmastiť a natrieť primer. Následne pokračujeme farebným gél lakom 4 v 1. Vďaka dobrej pigmentácií postačí ho naniesť v 2 vrstvách. Zakaždým vkladáme ruku do 36W UV lampe na 2 minúty. Ak máte 9W lampu, doba vytvrdnutia bude až 5 minút. Po uschnutí ostáva gél krásne lesklý bez výpotku.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019