Gél lak 4v1 pastel mint 6 ml

HQ
ID3597
HQ
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 11/2017. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Gél lak bez výpotku HQ 4v1 č.48. Odtieň pastelová zelená. Pri tomto gél laku nepotrebujete používať nadlak podlak. Tvrdne v UV lampe 3 minúty, alebo v LED lampe 60 sekúnd. Po vytvrdnutí ostáva lesklý a nelepí sa. Ideálny na trvácne lakovanie nechtov a na ich spevnenie.

Farba gél laku

Gél lak je jemnej mentolovej farby. Ideálny na letné zdobenie nechtov. Nanášajte ho opatrne, aby nezatekal ku kožičke. Výhodou tohto gél laku je, že nemusíte používať nadlak podlak a ani čistič gélu. Gél lak je bez výpotku.

farba

Reálna farba gél laku

Výhodou gél laku je, že vydrží na nechte 7 až 14 dní, neolupuje sa a nepraská. Nie je potrebný žiaden nadlak podalk. Na upravenie a spevnenie prírodných nechtov nám postačí len tento gél lak. Necht si prv jemne prebrusíme a odmastíme. Aplikujeme primer aby lak lepšie prilnul. Potom začneme s nanášaním gél laku v tenkej vrstve. Nanášame ho aspoň 2 krát. Lak je bez výpotku a po vytrvdnutí ostáva krásne lesklý.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018