Blog

Hnedo šedý one step gél lak 5 ml

LONEL
ID5267
LONEL
Odošleme to hneď v pondelok! Máme posledných 7 kusov
Jednokrokový gél lak 4 v 1. Nepotrebujete podkladový gél lak, vrchný gél lak a ani cleaner. Tento 1-fázový one step neostáva po vytvrdnutí lepkavý. Má... Celý popis
Naša cena 3.99
uvedené ceny sú s DPH

Popis produktu

Jednokrokový gél lak 4 v 1. Nepotrebujete podkladový gél lak, vrchný gél lak a ani cleaner. Tento 1-fázový one step neostáva po vytvrdnutí lepkavý. Má dobrú kryciu schopnosť a postačí ho natrieť v dvoch tenkých vrstvách. Štvrtou výhodou je, že tvrdne v UV lampe 2 minúty alebo v LED lampe omnoho rýchlejšie a to 30 až 60 sekúnd. Je balený v sklenenej fľaštičke so štetcom pre pohodlnú aplikáciu. Aby na nechtoch dobre držal, odporúčame ich povrch prebrúsiť odmastiť a naniesť primer.

štítok Novinka
dĺžka 2 cm
šírka 2 cm
výška 6 cm
farba hnedá , sivá
objem 5 ml

Jednokrokový gél lak, ktorý je určený na prírodné nechty. Ním si vytvoríme trvácne lakovanie za pár minút. Gél lak je silne pigmentovaný telovo sivej farby. Platničku zmatníme brúsnym blokom a očistíme od prachu. Nanesieme nail prep a primer. Potom pokračujeme rovno farebným one step gél lakom. Nadlak podlak ani iné prípravky pri tomto lakovaní nie sú potrebné. Telový lak nanesieme aspoň v dvoch vrstvách. Každú zvlášť necháme polymerizovať v UV, LED alebo DUAL lampe. Po vybratí z lampy sú nechty lesklé bez lepkavosti.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018