Hnedý one step gél lak 5 ml


ID3483
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
1-fázový gél lak bez výpotku. Zmatnite necht brúsnym blokom, odstráňte prach. Na necht naneste primer a tenkú vrstvu one step gél laku. Nechajte to vytvrdnúť... Celý popis
Naša cena 3.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

1-fázový gél lak bez výpotku. Zmatnite necht brúsnym blokom, odstráňte prach. Na necht naneste primer a tenkú vrstvu one step gél laku. Nechajte to vytvrdnúť v LED lampe 30 sekúnd, alebo v UV lampe 2 minúty. Tak naneste ďalšiu vrstvu gél laku a opäť nechajte vytvrdnúť v UV lampe, alebo LED lampe. Po vytvrdnutí ostáva gél lak lesklý a nelepí sa. Pri jeho použití teda nepotrebujete nadlak podlak ani čistič gélu.

Gél lak po uschnutí

Gél lak hnedej farby je bezvýpotkový. Pri používaní nie je potrebné používať nadlak podlak ani čistič gélu. Nanášajte ho v tenkých vrstvách tak, aby nezatekal.

po uschnuti

Ako postupovať pri one step laku

Výhodou je, že nie je potrebný nadlak podlak ani iné základné a záverečné vrstvy. One step gél lak má svetlo hnedú farbu. Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Nanášame ho na prírodne nechty alebo modeláž. Ako prvé si jemne nechty prebrúsime, odmastíme cleanerom a potrieme primerom. Nie je potrebná žiadna základná vrstva ako u iných gél lakov. Nanesieme dve tenké vrstvy one step gél laku pomaly a precízne. Každú vrstvu vkladáme do UV/LED lampy na 2 minúty. Povrch nechtov ostáva po vytvrdnutí lesklý a bez výpotku.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017