Blog

Hnedý one step gél lak 6 ml


ID5316
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 01/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Hnedo šedý gél lak 3 v 1, ktorý vytvrdne v UV LED alebo dual lampe. Pri práci nebudete potrebovať nadlak podlak a ani cleaner. Vďaka týmto prednostiam ušetríte pri aplikácii čas. Aby na nechtoch vydržal čo najdlhšie, je potrebné ich prebrúsiť, odmastiť a naniesť nail prep. Tak prichádza na rad tenká vrstva one step gél laku, ktorú môžete podľa potreby zopakovať.
štítok Novinka
farba hnedá
objem 6 ml
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
výška 6.5 cm

Jednokrokový one step gél lak, ktorý vydrží na prírodných nechtoch viac ako 14 dní. Trvácne lakovanie si vieme urobiť aj v pohodlí domova a postačí nám na to len pár minút. Brúsnym blokom narušíme a zmatníme povrch platničky. Nanesieme nail prep a primer. Na necht nenanášame žiadnu podkladovú vrstvu, ale hneď farebný gél lak. Pri nanášaní dbáme, aby gél lak nezatiekol až na kožičku, ak sa tak stane, gél lak odstránime ešte pred vkladaním do lampy. Ruky môžeme vložiť do UV, LED ale aj DUAL lampy. Aby sme docielili krásne sýtu farbu, aplikujeme gél lak minimálne v dvoch vrstvách. Po vybratí z lampy je trvácne lakovanie hotové.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019