Lososovo ružový one step gél lak 5 ml


ID3487
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
1-fázový gél lak bez výpotku. Vo fľaštičke cukríkovo ružový, no po vytvrdnutí je skôr lososovo ružový. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách. Tvrdne v... Celý popis
Naša cena 3.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

1-fázový gél lak bez výpotku. Vo fľaštičke cukríkovo ružový, no po vytvrdnutí je skôr lososovo ružový. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách. Tvrdne v UV lampe (2 minúty), alebo v LED lampe (30 sekúnd). Pred nanesením nechty prebrúste a naneste primer pre lepšiu priľnavosť. Na záver nieje potrebné použiť nadlak ani čistič gélu.

Farba po vytvrdnutí

Farba gél laku je mierne do ružová. Po vytvrdnutí sa však zmení na lososovú. Nanášajte ho v dvoch vrstvách bez použitia nadlaku podlaku.

po vytvrdnuti

 

Aplikácia one step gél laku

Je to gélové lakovanie v jednom kroku. Na to aby ste si upravili a spevnili nechty, vám stačí len tento gél lak. Je stredne hustej konzistencii a pred vytvrdnutím v UV/LED lampe je mierne sfarbený do ružova. Pred aplikáciou si pripravíme necht, ktorý jemne prebrúsime a odmastíme. Tak aplikujeme farebný gél, ktorý vkladáme do UV/LED lampy na vytvrdnutie. V lampe sa sfarbí do lososova. Po vytvrdnutí druhej vrstvy sú nechty dokončené. Lakovanie nie je potrebné fixovať. Kožtičku potrieme výživným olejčekom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017