Blog

Lososovo ružový one step gél lak 5 ml

LONEL

ID3487
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
1-fázový gél lak bez výpotku. Vo fľaštičke cukríkovo ružový, no po vytvrdnutí je skôr lososovo ružový. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách. Tvrdne v... Celý popis
Naša cena 3.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

1-fázový gél lak bez výpotku. Vo fľaštičke cukríkovo ružový, no po vytvrdnutí je skôr lososovo ružový. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách. Tvrdne v UV lampe (2 minúty), alebo v LED lampe (30 sekúnd). Pred nanesením nechty prebrúste a naneste primer pre lepšiu priľnavosť. Na záver nieje potrebné použiť nadlak ani čistič gélu.
farba ružová
výška 6 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
objem 5 ml

Farba po vytvrdnutí

Farba gél laku je mierne do ružová. Po vytvrdnutí sa však zmení na lososovú. Nanášajte ho v dvoch vrstvách bez použitia nadlaku podlaku.

po vytvrdnuti

 

Aplikácia one step gél laku

Je to gélové lakovanie v jednom kroku. Na to aby ste si upravili a spevnili nechty, vám stačí len tento gél lak. Je stredne hustej konzistencii a pred vytvrdnutím v UV/LED lampe je mierne sfarbený do ružova. Pred aplikáciou si pripravíme necht, ktorý jemne prebrúsime a odmastíme. Tak aplikujeme farebný gél, ktorý vkladáme do UV/LED lampy na vytvrdnutie. V lampe sa sfarbí do lososova. Po vytvrdnutí druhej vrstvy sú nechty dokončené. Lakovanie nie je potrebné fixovať. Kožtičku potrieme výživným olejčekom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021