Blog

Malinovo ružový one step gél lak 6 ml


ID5310
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 01/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Jednokrokový gél lak, ku ktorému nepotrebujete nadlak podlak a ani cleaner. Gél lak 3 v 1. Slúži ako podkladový, a po vytvrdnutí v lampe ostáva lesklý ako finish a nelepí sa. Nevytvára výpotok. Práca s takýmto produktom je rýchla a nenáročná. Aby lakovanie vydržalo na nechtoch čo najdlhšie, odporúčame povrch nechtov prebrúsiť, odmastiť a naniesť primer. Potom nasleduje one step gél lak v tenkých vrstvách. Každú vrstvu vkladáme do lampy. Na 2 minúty ak máte UV lampu a na 30 až 60 sekúnd v prípade, že máte LED alebo dual lampu. Takéto lakovanie vydrží približne 2 týždne.
štítok Novinka
farba ružová , červená
objem 6 ml
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
výška 6.5 cm

Jednokrokový gél lak má peknú malinovú farbu. Je silne pigmentovaný, stredne hustej konzistencie. Pred lakovaním pripravíme prírodné nechty tak, že zmatníme povrch platničky, odstránime prach a aplikujeme nail prep a primer. Potom začneme nanášať farebný gél lak. Podkladovú a vrchnú vrstvu pri tomto lakovaní nepotrebujeme. Nalakované nechty necháme vytvrdnúť v UV, LED alebo DUAL lampe. Aby sme docielili sýtu farbu, nanesieme minimálne dve vrstvy gél laku. Ak vytvrdne aj druhá vrstva, trvácne lakovanie je hotové.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019