Blog

Malinový one step gél lak 5 ml

LONEL

ID3523
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 50 kusov
Jednokrokový gél lak bez výpotku. K jeho naneseniu už nepotrebujete nadlak podlak a taktiež nepotrebujete utierať výpotok čističom gélu. Tvrdne v UV lampe... Celý popis
Naša cena 3.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Jednokrokový gél lak bez výpotku. K jeho naneseniu už nepotrebujete nadlak podlak a taktiež nepotrebujete utierať výpotok čističom gélu. Tvrdne v UV lampe 2 minúty a v LED lampe 30 sekúnd. Pred nanesením na prirodzený nech je nutné nechty zmatniť, naniesť nail prep na odmastenie a dehydratáciu, primer pre priľnavosť a potom one step gél lak. Po vytvrdnutí gél laku ostávajú nechty lesklé.
farba ružová
výška 6 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
objem 5 ml

Farba po uschnutí

Tento výrazný malinový gél lak je stredne hustý. Jeho aplikácia je úplne jednoduchá. Na upravené a prebrúsené nechty naneste farebnú vrstvu aspoň dvakrát. Podľa potreby. Každú použitú vrstvu nechajte poriadne uschnúť v UV lampe. Po vytvrdnutí ostanú nechty lesklé a bez lepkavosti. To znamená, že pri tomto gél laku nemusíte používať nadlak podlak a ani čistič gélu. Lakovanie vydrží 7 až 14 dní.

farba po uschnuti

Ako postupovať pri one step gél laku

Je to gél lak v jednom kroku. Na pekne upravené nechty nám postačí len tento lak. Je stredne hustý a silne pigmentovaný. Nanáša sa rovnako ako klasický lak. Pred aplikáciou malinového gél laku si prírodný necht jemne prebrúsime. Oprášime, odmastíme a nanesieme primer. Na takto pripravené nechty môžeme nanášať farebný UV gél. Nanesieme ho minimálne v dvoch vrstvách. Každú vrstvu vkladáme do 36W UV lampy na 2 minúty alebo do LED lampy na 30-60 sekúnd. Po vytvrdnutí ostávajú nechty krásne lesklé bez výpotku. Nie je potrebný žiaden nadlak podlak.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021