Blog

Marhuľový one step gél lak 6 ml


ID5306
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 10/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Ružový 1-krokový gél lak s jemným oranžovým nádychom. Veľmi žiadaný letný odtieň. Gél lak je vo fľaštičke ružový no tvrdnutím v lampe sa jeho farba jemne zmení. Veľkou výhodou one step gél laku je, že nechty spevní a takéto lakovanie vydrží cca dva týždne. Nepotrebujete nadlak podlak a ani cleaner, pretože po vytvrdnutí nevytvára lepkavý film a zároveň ostáva pekný lesklý. Pred aplikáciou je potrebné nechty jemne prebrúsiť, odmastiť a naniesť primer. Práve vďaka tejto dôkladnej príprave zabezpečíte dlhšiu životnosť lakovania. Gél lak nanášajte v tenkých vrstvách. Každú z nich vkladajte na vytvrdnutie do lampy. Môžete použiť UV, LED, alebo dual lampu. Čas tvrdnutia závisí od použitej lampy. V UV to sú 2 minúty a v LED alebo dual 30 až 60 sekúnd.
štítok Novinka
farba oranžová , ružová
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
výška 6.5 cm
objem 6 ml

Svetlý ružovo oranžový one step gél lak, ideálny na letné obdobie. Vďaka nemu si spevníme nechty a vytvoríme trvácne lakovanie, ktoré vydrží viac ako 14 dní. Pred lakovaním zmatníme a narušíme povrch nechta jemným brúsnym blokom. Odstránime prach a aplikujeme prípravky nail prep a primer. Začneme lakovať farebným one step gél lakom, ktorý zároveň spĺňa funkciu podkladovej a vrchnej vrstvy. Po nanesení necháme polymerizovať v lampe. Použiť môžeme UV, LED alebo DUAL lampu. Dĺžka polymerizácie je u každej lampy iná. One step gél lak odporúčame naniesť minimálne v dvoch vrstvách. Po vytvrdnutí sú nechty lesklé a bez lepkavého výpotku.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019