Neonovo ružový one step gél lak 5 ml


ID3484
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
1-krokový gél lak bez výpotku. Pri jeho použití nebudete potrebovať nadlak podlak ani čistič gélu. Postačí nechty zmatniť, odstrániť prach a naniesť primer.... Celý popis
Naša cena 3.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

1-krokový gél lak bez výpotku. Pri jeho použití nebudete potrebovať nadlak podlak ani čistič gélu. Postačí nechty zmatniť, odstrániť prach a naniesť primer. Potom aplikovať tenkú vrstvu gél laku a nechať vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. potom naneste druhú vrstvu gél laku a opäť nechajte vytvrdnúť v UV lampe, alebo LED lampe. Gél lak ostáva lesklý a nelepí sa.

Neónová farba gél laku

Gél lak je neónový, ideálny pre letné obdobie. Nanášajte ho opatrne aby nezatekal. Pred a po nanášaní nie je potrebné používať nadlak podlak. Nechajte ho vytvrdnúť v UV alebo LED lampe.

neonovy gel lak

Ako postupovať pri one step gél laku

One step gél lak slúži na spevnenie prírodných nechtov. Jeho výhoda je, že nepotrebujete žiadne iné základne a vrchné gély. Na docielenie pevných a upravených nechtov vám postačí one step gél lak. Má konzistenciu ako klasicky lak, preto je jeho nanášanie rýchle a jednoduché. Nanášame ho v dvoch vrstvách. Každú vrstvu vkladáme do UV/LED lampy na vytvrdnutie. Po lakovaní už nechty ničím nefixujeme.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017