Blog

Pastelovo ružový one step gél lak 5 ml

LONEL
ID5270
LONEL
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
1-fázový gél lak, nazývaný aj jednokrokový. Jeho jednoduchou aplikáciou a výhodou 4 v 1 budú vaše nechty trvácnejšie lakované. Postačí necht prebrúsiť,... Celý popis
Naša cena 3.99
uvedené ceny sú s DPH

Popis produktu

1-fázový gél lak, nazývaný aj jednokrokový. Jeho jednoduchou aplikáciou a výhodou 4 v 1 budú vaše nechty trvácnejšie lakované. Postačí necht prebrúsiť, odmastiť a naniesť primer. Keďže podkladový gél lak nie je potrebný, nanášajte priamo farebný one step v tenkej vrstve. Nechajte vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Výhodou je, že vytvrdne v LED lampe, čím sa čas výrazne skráti. Naneste ešte jednu tenkú vrstvu a po vytvrdnutí vám takéto lakovanie vydrží aj 14 dní. Finish nie je potrebný, pretože povrch one step ostáva krásny lesklý a nelepí sa.

štítok Novinka
dĺžka 2 cm
šírka 2 cm
výška 6 cm
farba ružová
objem 5 ml

Príjemná ružová farba gél laku je vhodná na každodenné nosenie. Pri lakovaní nepotrebujeme žiadne podkladové ani záverečné vrstvy a ani cleaner. Gél lak je silne pigmentovaný a stredne riedky. Na nechtoch vydrží viac ako 14 dní. Nanášame ho na vopred pripravené nechty minimálne v dvoch vrstvách, ktoré necháme vytvrdnúť v UV, LED alebo DUAL lampe.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018