Blog

Telový one step gél lak 5 ml

LONEL

ID5632
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Telový jednokrokový gél lak, vďaka ktorému budú vaše nechty upravené no nie veľmi nápadné. Pri aplikácii nebudete potrebovať podkladový a vrchný gél lak... Celý popis
Naša cena 3.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Telový jednokrokový gél lak, vďaka ktorému budú vaše nechty upravené no nie veľmi nápadné. Pri aplikácii nebudete potrebovať podkladový a vrchný gél lak a ani cleaner. Tento gél lak je totiž bez výpotku a ostáva krásny lesklý. Aby ste zabezpečili čo najdlhšiu životnosť lakovania, je potrebné nechty vopred pripraviť. Počas práce ruky nemáčajte vo vode. Povrch nechtov prebrúste jemným brúsnym blokom a naneste nail prep, ktorý odmastí necht. Tak pokračujte vrstvou primeru, ktorý zabezpečí lepšie priľnutie k nechtu. Na túto vrstvu už môžete nanášať one step gél lak. Aj keď je dobre pigmentovaný, odporúčame nanášať dve tenké vrstvy a každú vložiť do lampy. Tvrdne v UV, LED alebo v Dual lampe. Po vytvrdnutí oboch vrstiev je lakovanie hotové. Môžete ho použiť aj na lakovanie gélovej, akrylovej alebo polygélovej modeláže.
štítok Novinka
objem 5 ml
dĺžka 2 cm
šírka 2 cm
výška 6 cm

Gél lak telovej farby

Nanášanie gél laku je jednoduché a nenáročné. Na necht, ktorý je vopred upravený, stačí naniesť gél lak v dvoch tenkých vrstvách a nechať uschnúť v lampe. Telová farba pôsobí na nechtoch jemne a prirodzene.

 

Telový one step gél lak značky Lonel, ktorý sa rýchlo a jednoducho aplikuje na nechtové lôžko. Gél lak je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný. Pred lakovaním je potrebné prírodný necht upraviť a aplikovať prípravky ako je nail prep a primer. Po vstrebaní týchto prípravkov nanesieme rovno farebný one step gél. Nanášame minimálne dve tenké vrstvy, ktoré necháme polymerizovať v lampe. Použiť môžeme akúkoľvek lampu. Po vytvrdnutí je povrch nechtu krásne lesklý a bez výpotku.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021