Blog

Telový one step gél lak 5 ml

LONEL

ID5632
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 10 kusov
Telový jednokrokový gél lak, vďaka ktorému budú vaše nechty upravené no nie veľmi nápadné. Pri aplikácii nebudete potrebovať podkladový a vrchný gél lak... Celý popis
Naša cena 3.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Telový jednokrokový gél lak, vďaka ktorému budú vaše nechty upravené no nie veľmi nápadné. Pri aplikácii nebudete potrebovať podkladový a vrchný gél lak a ani cleaner. Tento gél lak je totiž bez výpotku a ostáva krásny lesklý. Aby ste zabezpečili čo najdlhšiu životnosť lakovania, je potrebné nechty vopred pripraviť. Počas práce ruky nemáčajte vo vode. Povrch nechtov prebrúste jemným brúsnym blokom a naneste nail prep, ktorý odmastí necht. Tak pokračujte vrstvou primeru, ktorý zabezpečí lepšie priľnutie k nechtu. Na túto vrstvu už môžete nanášať one step gél lak. Aj keď je dobre pigmentovaný, odporúčame nanášať dve tenké vrstvy a každú vložiť do lampy. Tvrdne v UV, LED alebo v Dual lampe. Po vytvrdnutí oboch vrstiev je lakovanie hotové. Môžete ho použiť aj na lakovanie gélovej, akrylovej alebo polygélovej modeláže.
štítok Novinka
objem 5 ml
dĺžka 2 cm
šírka 2 cm
výška 6 cm

Gél lak telovej farby

Nanášanie gél laku je jednoduché a nenáročné. Na necht, ktorý je vopred upravený, stačí naniesť gél lak v dvoch tenkých vrstvách a nechať uschnúť v lampe. Telová farba pôsobí na nechtoch jemne a prirodzene.

 

Telový one step gél lak značky Lonel, ktorý sa rýchlo a jednoducho aplikuje na nechtové lôžko. Gél lak je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný. Pred lakovaním je potrebné prírodný necht upraviť a aplikovať prípravky ako je nail prep a primer. Po vstrebaní týchto prípravkov nanesieme rovno farebný one step gél. Nanášame minimálne dve tenké vrstvy, ktoré necháme polymerizovať v lampe. Použiť môžeme akúkoľvek lampu. Po vytvrdnutí je povrch nechtu krásne lesklý a bez výpotku.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019