Blog

Biely paint gél 5 ml


ID4044
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Paint gél je hustej konzistencie a je ideálny na zdobenie nechtov technikou one stroke. Jednoducho sa ním kreslia ornamenty a tenké čiary. Tvrdne v UV lampe a po vytvrdnutí sa na ňom vytvorí lepkavý povlak, výpotok. Výpotok môžete využiť na uloženie ozdôb do gélu alebo otlačenie transfer fólie. Na záver zdobenie zafixujte vrchným UV gélom.
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
farba biela
objem 5 ml

Zdobenie po vytvrdnutí

Paint gél je hustý a pri práci nezateká. Vďaka nemu môžeme vytvárať na nechtoch jedinečné zdobenia. Tvrdne v UV lampe a po uschnutí ostáva lepkavý. Lepkavosť môžeme využiť na otlačenie transfer fólie alebo uloženie ozdôb. Motív na nechte sme nakreslili bielym paint gélom. Po vytvrdnutí sme na necht aplikovali mirror prášok.  Celý povrch nechta sme na záver zafixovali vrchnou vrstvou. 

zdobenie po vytvrdnutí

Je ideálny na tenké línie a kreslenie one stroke. Je hustej konzistencie, vďaka čomu pri práci nesteká. Aplikujeme ho pomocou tenkého štetca, najlepšie už na vymodelovaný necht. Pomalými pohybmi vytvárame požadované zdobenie. Pre spestrenie použijeme farebný pigment alebo glitre. Na vytvrdnutie paint gélu použijeme 36W alebo 9W UV lampu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020