Blog

Broskyňový paint gél 5 ml


ID4084
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Tento hustý gél vám umožní jednoducho zdobiť nechty pomocou tenkých čiar a rôznych ornamentov. Je vhodný aj na one stroke. Paint gél dobre kryje a pri zdobení nezateká. Nechajte ho vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty a po vytvrdnutí neutierajte výpotok. Túto lepkavosť môžete využiť na ozdobenie nechtu kamienkami, glitrami alebo inými ozdobami. Do výpotku tohto gélu môžete tiež otlačiť transfer fóliu. Na záver zdobenie zafixujte vrchným UV gélom, ktorý tiež necháte vytvrdnúť.
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
farba ružová
objem 5 ml
štítok Výpredaj

Zdobenie gélom

Vďaka tomuto hustému gélu vytvoríte na nechtoch jedinečné zdobenia. Je hustý a pri práci nezateká. Jednoducho ním môžete kresliť tenké čiary a rôzne ornamenty. Tvrdne v UV lampe a po vytvrdnutí ostáva lepkavý.

zdob gelom

Na kreslenie a vytvorenie rôznych vzorov je ideálny tento paint gél. Má krásnu broskyňovú farbu. Je dostatočne hustý aby nezatekal, ale dostatočne riedky na to, aby sa s ním dobre pracovalo. Aplikovať ho môžeme počas modelácie, alebo až na hotové nechtíky. Paint gél tvrdne v 36W UV lampe za 2 minúty, alebo v 9 W UV lampe za 4 až 5 minút.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020