Blog

Červený paint gél 5 ml


ID4054
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Hustý paint gél na zdobenie nechtov. Ideálny pri kreslení tenkých čiar a rôznych ornamentov. Jednoducho sa ním pracuje a pri zdobení nezateká. Má dobrú kryciu schopnosť. Gél nechajte vytvrdnúť v UV lampe a po vytvrdnutí výpotok neutierajte. Môžete ho využiť na uloženie ozdôb alebo otlačenie transfer fólie. Zdobenie na záver zafixujte vrchným gélom a až tak utrite výpotok.
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
farba červená
objem 5 ml

Zdobenie na hnedom podklade

Zdobenie je robené červeným paint gélom. Paint gél je hustý, takže pri zdobení nechtov nezateká. Je ideány na kreslenie rôznych ornamentov. Po vytvrdnutí zanecháva výpotok, ktorý môžete využiť napríklad na vloženie ozdôb

hnedy podklad

Je učený na zdobenie nechtov kreslením, alebo technikou one stroke. Aplikujeme ho na necht počas modelovania, alebo až na záver. Vďaka svojej hustote paint gél nezateká. Preto ho počas kreslenia nie je potrebné vkladať do UV lampy na vytvrdnutie. Nanášame ho pomocou tenkého štetca, alebo kovovým perom. Zdobenie môžeme oživiť kamienkami, glitrami alebo farebným pigmentom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020