Blog

Fialový paint gél 5 ml


ID4047
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 04/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Paint gél je hustý gél, ktorý je určený na zdobenie nechtov. Pomocou neho môžete na nechtoch vytvárať rôzne ornamenty alebo kresliť tenké čiary. Po vytvrdnutí v lampe ostáva lepkavý. Do výpotku tohto paint gélu môžete naukladať kamienky, glitre alebo iné ozdoby. Do lepkavosti môžete tiež otlačiť transfer fóliu. Má dobrú kryciu schopnosť. Na záver použite vrchný UV gél.
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
farba fialová
objem 5 ml
štítok Výpredaj

Zdobenie paint gélom

Paint gél je hustý a preto sa s ním jednoducho pracuje. Pomocou neho môžete kresliť rôzne ornamenty alebo tenké čiary. Po vytvrdnutí môžete do výpotku naukladať ozdoby. Zdobenie zafixujte vrchným gélom.

zdob gelom

Je to gél hustej konzistencie, vďaka ktorému môžeme na nechty nakresliť rôzne ornamenty. Má fialovú farbu a je silne pigmentovaný. Nanášame ho pomocou kovového pera, alebo tenkého štetca. Vytvrdne v 36W UV lampe za 2 minúty. Spolu s paint gélom môžeme použiť aj iné ozdoby ako je farebný pigment, akryl, trblietky a iné.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020