Blog

Fialový paint gél 5 ml


ID4047
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme posledných 8 kusov
Paint gél je hustý gél, ktorý je určený na zdobenie nechtov. Pomocou neho môžete na nechtoch vytvárať rôzne ornamenty alebo kresliť tenké čiary. Po vytvrdnutí... Celý popis
Bežná cena 2.69 €
Ušetríte 26% 0.70 €
Naša cena 1.99 €
Zľava platí do 26.07.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Paint gél je hustý gél, ktorý je určený na zdobenie nechtov. Pomocou neho môžete na nechtoch vytvárať rôzne ornamenty alebo kresliť tenké čiary. Po vytvrdnutí v lampe ostáva lepkavý. Do výpotku tohto paint gélu môžete naukladať kamienky, glitre alebo iné ozdoby. Do lepkavosti môžete tiež otlačiť transfer fóliu. Má dobrú kryciu schopnosť. Na záver použite vrchný UV gél.
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
farba fialová
objem 5 ml
štítok Akcia

Zdobenie paint gélom

Paint gél je hustý a preto sa s ním jednoducho pracuje. Pomocou neho môžete kresliť rôzne ornamenty alebo tenké čiary. Po vytvrdnutí môžete do výpotku naukladať ozdoby. Zdobenie zafixujte vrchným gélom.

zdob gelom

Je to gél hustej konzistencie, vďaka ktorému môžeme na nechty nakresliť rôzne ornamenty. Má fialovú farbu a je silne pigmentovaný. Nanášame ho pomocou kovového pera, alebo tenkého štetca. Vytvrdne v 36W UV lampe za 2 minúty. Spolu s paint gélom môžeme použiť aj iné ozdoby ako je farebný pigment, akryl, trblietky a iné.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019