Fialový paint gél 5 ml


ID4047
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Paint gél je hustý gél, ktorý je určený na zdobenie nechtov. Pomocou neho môžete na nechtoch vytvárať rôzne ornamenty alebo kresliť tenké čiary. Po vytvrdnutí... Celý popis
Naša cena 2.69
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Paint gél je hustý gél, ktorý je určený na zdobenie nechtov. Pomocou neho môžete na nechtoch vytvárať rôzne ornamenty alebo kresliť tenké čiary. Po vytvrdnutí v lampe ostáva lepkavý. Do výpotku tohto paint gélu môžete naukladať kamienky, glitre alebo iné ozdoby. Do lepkavosti môžete tiež otlačiť transfer fóliu. Má dobrú kryciu schopnosť. Na záver použite vrchný UV gél.

Zdobenie paint gélom

Paint gél je hustý a preto sa s ním jednoducho pracuje. Pomocou neho môžete kresliť rôzne ornamenty alebo tenké čiary. Po vytvrdnutí môžete do výpotku naukladať ozdoby. Zdobenie zafixujte vrchným gélom.

zdob gelom

Je to gél hustej konzistencie, vďaka ktorému môžeme na nechty nakresliť rôzne ornamenty. Má fialovú farbu a je silne pigmentovaný. Nanášame ho pomocou kovového pera, alebo tenkého štetca. Vytvrdne v 36W UV lampe za 2 minúty. Spolu s paint gélom môžeme použiť aj iné ozdoby ako je farebný pigment, akryl, trblietky a iné.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018