Blog

Svetlo fialový paint gél 5 ml


ID4046
Na sklade Máme už len 1 kúsok!
Paint gél svetlej fialovej farby. Je dostatočne hustý na 3D zdobenie. Dobre kryje a jednoducho sa ním pracuje. Ideálny na kreslenie tenkých čiar. Tento... Celý popis
Bežná cena 2.69 €
Ušetríte 19% 0.50 €
Naša cena 2.19 €
Zľava platí do 05.08.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Paint gél svetlej fialovej farby. Je dostatočne hustý na 3D zdobenie. Dobre kryje a jednoducho sa ním pracuje. Ideálny na kreslenie tenkých čiar. Tento gél tvrdne v UV lampe. Po vytvrdnutí ostáva lepkavý a do výpotku môžete otlačiť transfer fóliu alebo vložiť ozdoby. Pre vrátenie lesku použite vrchný UV gél.
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
farba fialová
objem 5 ml
štítok Výpredaj

Paint gél po vytvrdnutí

Motív na nechte je kreslený fialovým paint gélom. Zdobenie paint gélom je jednoduché. Paint gél je hustý, takže pri práci nezateká. Je vhodný na kreslenie ornamentov.  Nechajte ho vytvrdnúť v UV lampe. Po vytvrdnutí ostáva na nechte lepkavý výpotok.

po vytvrdnuti

Tento paint gél má krásnu jemnú levanduľovú farbu. Používame ho tak, že pomocou tenkého štetca pomalými pohybmi vytvárame rôzne vzory a ornamenty. Aplikujeme ho na vymodelovaný necht, alebo počas modelácie. Paint gél ostáva po vytvrdní v UV lampe lepkavý. Tento lepkavý film môžeme odstrániť pomocou cleanera.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020