Blog

Tmavo modrý paint gél 5 ml


ID4049
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Paint gél je hustý a veľmi dobre sa ním vytvárajú 3D zdobenia. Jednoducho sa ním kreslia rôzne ornamenty alebo tenké línie. Tvrdne v UV lampe a po vytvrdnutí... Celý popis
Naša cena 2.69 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Paint gél je hustý a veľmi dobre sa ním vytvárajú 3D zdobenia. Jednoducho sa ním kreslia rôzne ornamenty alebo tenké línie. Tvrdne v UV lampe a po vytvrdnutí zanecháva lepkavý výpotok. Do tejto lepkavosti môžete naukladať ozdoby alebo otlačiť fóliu. Zdobenie je potrebné zafixovať vrchnou vrstvou gélu.
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
farba modrá
objem 5 ml

 Zdobenie

Nechtík je ozdobený modrým paint gélom. Paint gélom sa dobre pracuje, pretože je hustý a nezateká. Môžete ním jednoducho kresliť rôzne ornamenty. Po vytvrdnutí ostáva lepkavý. Túto lepkavosť môžete využiť na otlačenie transfer fóie.

zdobenie

Gél je hustej konzistencie, vďaka čomu vieme na nechtoch vytvoriť rôzne vzory a ornamenty. Má krásnu tmavo modrú farbu. Paint gél pri práci nesteká. Aplikujeme ho na vopred vymodelované nechty pomocou tenkého štetca, alebo kovového pera. Je vhodný na 3D vzor alebo one stroke zdobenie. Ruky vkladáme na vytvrdnutie do 36W UV lampy na 2 minúty.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018