Blog

Tmavo ružový paint gél 5 ml


ID4052
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Tým, že je paint gél hustý, je ideálny na zdobenie nechtov kreslením aj technikou one stroke. Využiť ho môžete na kreslenie rôznych ornamentov alebo tenkých... Celý popis
Naša cena 2.69 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Tým, že je paint gél hustý, je ideálny na zdobenie nechtov kreslením aj technikou one stroke. Využiť ho môžete na kreslenie rôznych ornamentov alebo tenkých čiar. Po vytvrdnutí v UV lampe ostáva na nechtoch lepkavosť. Tú môžete využiť a naukladať do nej kamienky, glitre alebo iné ozdoby. Do lepkavého výpotku paint gélu otlačíte aj transfer fóliu. Pre vrátenie lesku a zafixovanie zdobenie použite vrchný UV gél.
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
farba ružová
objem 5 ml

Paint gél na nechte

Zdobenie týmto paint gélom je jednoduché. Je hustý a pri práci nezateká. Paint gél je s výpotkom. Po vytvrdnutí môžete lepkavý povlak využiť na uloženie ozdôb. Zdobenie na záver zafixujte.

na nechte

Tento paint gél má jasnú tmavo ružovú farbu, ktorou oživíte nudné nechty. Jé hustý a silne pigmentovaný. Pracujeme s ním tak, že na vymodelované nechty si pomocou tenkého štetca pomaly nanášame paint gél. Tak vytvárame línie a tvary podľa potreby. Tvrdne v 36W UV alebo v 9W UV lampe. Môžeme ho dať vytvrdnúť na koniec celého zdobenia alebo počas. Po vytvrdnutí je gél lepkavý, tento film môžeme odstrániť pomocou cleanera.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018