Blog

Tmavo ružový paint gél 5 ml


ID4052
Do 14 dní Máme 0 kusov :(
Tým, že je paint gél hustý, je ideálny na zdobenie nechtov kreslením aj technikou one stroke. Využiť ho môžete na kreslenie rôznych ornamentov alebo tenkých... Celý popis
Bežná cena 2.69 €
Ušetríte 26% 0.70 €
Naša cena 1.99 €
Zľava platí do 04.03.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Tým, že je paint gél hustý, je ideálny na zdobenie nechtov kreslením aj technikou one stroke. Využiť ho môžete na kreslenie rôznych ornamentov alebo tenkých čiar. Po vytvrdnutí v UV lampe ostáva na nechtoch lepkavosť. Tú môžete využiť a naukladať do nej kamienky, glitre alebo iné ozdoby. Do lepkavého výpotku paint gélu otlačíte aj transfer fóliu. Pre vrátenie lesku a zafixovanie zdobenie použite vrchný UV gél.
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
farba ružová
objem 5 ml
štítok Výpredaj

Paint gél na nechte

Zdobenie týmto paint gélom je jednoduché. Je hustý a pri práci nezateká. Paint gél je s výpotkom. Po vytvrdnutí môžete lepkavý povlak využiť na uloženie ozdôb. Zdobenie na záver zafixujte.

na nechte

Tento paint gél má jasnú tmavo ružovú farbu, ktorou oživíte nudné nechty. Jé hustý a silne pigmentovaný. Pracujeme s ním tak, že na vymodelované nechty si pomocou tenkého štetca pomaly nanášame paint gél. Tak vytvárame línie a tvary podľa potreby. Tvrdne v 36W UV alebo v 9W UV lampe. Môžeme ho dať vytvrdnúť na koniec celého zdobenia alebo počas. Po vytvrdnutí je gél lepkavý, tento film môžeme odstrániť pomocou cleanera.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020