Tmavo ružový paint gél 5 ml


ID4052
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Tým, že je paint gél hustý, je ideálny na zdobenie nechtov kreslením aj technikou one stroke. Využiť ho môžete na kreslenie rôznych ornamentov alebo tenkých... Celý popis
Naša cena 2.69
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Tým, že je paint gél hustý, je ideálny na zdobenie nechtov kreslením aj technikou one stroke. Využiť ho môžete na kreslenie rôznych ornamentov alebo tenkých čiar. Po vytvrdnutí v UV lampe ostáva na nechtoch lepkavosť. Tú môžete využiť a naukladať do nej kamienky, glitre alebo iné ozdoby. Do lepkavého výpotku paint gélu otlačíte aj transfer fóliu. Pre vrátenie lesku a zafixovanie zdobenie použite vrchný UV gél.

Paint gél na nechte

Zdobenie týmto paint gélom je jednoduché. Je hustý a pri práci nezateká. Paint gél je s výpotkom. Po vytvrdnutí môžete lepkavý povlak využiť na uloženie ozdôb. Zdobenie na záver zafixujte.

na nechte

Tento paint gél má jasnú tmavo ružovú farbu, ktorou oživíte nudné nechty. Jé hustý a silne pigmentovaný. Pracujeme s ním tak, že na vymodelované nechty si pomocou tenkého štetca pomaly nanášame paint gél. Tak vytvárame línie a tvary podľa potreby. Tvrdne v 36W UV alebo v 9W UV lampe. Môžeme ho dať vytvrdnúť na koniec celého zdobenia alebo počas. Po vytvrdnutí je gél lepkavý, tento film môžeme odstrániť pomocou cleanera.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018