Blog

Zelený paint gél 5 ml


ID4050
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 07/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Tento paint gél zelenej farby je s dostatočne hustou konzistenciou. Ideálny na zdobenie nechtov. Kreslenie tenkých línii a ornamentov už nebude problém. Je potrebné ho nechať uschnúť v UV lampe. Lepkavosť po vytvrdnutí môžete využiť na uloženie kamienkov, glitrov alebo iných ozdôb. Do výpotku tohto gélu otlačíte aj trasfer fóliu. Pre vrátenie lesku použite na záver vrchný UV gél.
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
farba zelená
objem 5 ml
štítok Výpredaj , Valentín

Zdobenie po vytvrdnutí

Paint gél môžete využiť na jedinečné zdobenie nechtov. Je ideálny na kreslenie ornamentov a tenkých čiar. Pri práci nezateká lebo je hustý. Po vytvrdnutí ostáva lepkavý. Zdobenie na záver zafixujte vrchnou vrstvou.

po vytvrd

Tento gél je určený na kreslenie, 3D vzory alebo maľovanie one stroke. Ma zelenú farbu s dobrou pigmentáciou. Pomocou štetca alebo kovového pera nanášame gél na necht pomaly. Tenkými líniami vytvárame požadovaný vzor alebo ornament. Paint gél je potrebné nechať vytvrdnúť v 36W UV lampe na 2 minúty, alebo v 9W UV lampe na 4 až 5 minút.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019