Blog

Zelený paint gél 5 ml


ID4050
Odošleme to hneď v pondelok! Máme posledné 4 kusy
Tento paint gél zelenej farby je s dostatočne hustou konzistenciou. Ideálny na zdobenie nechtov. Kreslenie tenkých línii a ornamentov už nebude problém.... Celý popis
Naša cena 2.69
uvedené ceny sú s DPH

Popis produktu

Tento paint gél zelenej farby je s dostatočne hustou konzistenciou. Ideálny na zdobenie nechtov. Kreslenie tenkých línii a ornamentov už nebude problém. Je potrebné ho nechať uschnúť v UV lampe. Lepkavosť po vytvrdnutí môžete využiť na uloženie kamienkov, glitrov alebo iných ozdôb. Do výpotku tohto gélu otlačíte aj trasfer fóliu. Pre vrátenie lesku použite na záver vrchný UV gél.

dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
farba zelená
objem 5 ml

Zdobenie po vytvrdnutí

Paint gél môžete využiť na jedinečné zdobenie nechtov. Je ideálny na kreslenie ornamentov a tenkých čiar. Pri práci nezateká lebo je hustý. Po vytvrdnutí ostáva lepkavý. Zdobenie na záver zafixujte vrchnou vrstvou.

po vytvrd

Tento gél je určený na kreslenie, 3D vzory alebo maľovanie one stroke. Ma zelenú farbu s dobrou pigmentáciou. Pomocou štetca alebo kovového pera nanášame gél na necht pomaly. Tenkými líniami vytvárame požadovaný vzor alebo ornament. Paint gél je potrebné nechať vytvrdnúť v 36W UV lampe na 2 minúty, alebo v 9W UV lampe na 4 až 5 minút.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018