Blog

Žltý paint gél 5 ml


ID4051
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 07/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Hustý gél na zdobenie nechtov. Ideálny pri kreslení rôznych ornamentov alebo tenkých línii. Má dobrú kryciu schopnosť a pri zdobení nezateká. Nechajte ho vytvrdnúť v UV lampe. Po vytvrdnutí sa vytvorí na nechtoch lepkavý výpotok. Do neho môžete naukladať rôzne ozdoby alebo ho využiť na otlačenie transfer fólie. Zdobenie je po dokončení potrebné zafixovať vrchným UV gélom.
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
farba žltá
objem 5 ml

Paint gél po vytvrdnutí

Necht ozdobený žltým paint gélom. S paint gélom sa pracuje jednoducho lebo je hustý a nezateká. Pomocou neho vytvoríte jedinečné zdobenia. Zdobenie nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Po vytvrdnutí ho zafixujte vrchným UV gélom.

po vytvrdnuti

Je to gél s pestrej žltej farby. Je dobre pigmentovaný s hustou konzistenciou. Gél sa veľmi dobre nanáša a pri aplikácii nesteká. Spolu s paint gélom môžeme použiť rôzne iné ozdoby ako je farebný pigment, akryl, trblietky a iné. Na vytvrdnutie vkladáme ruky do 36W UV lampy na 2 minúty, alebo do 9W UV lampy na 4 až 5 minút.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018