Žltý paint gél 5 ml


ID4051
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Hustý gél na zdobenie nechtov. Ideálny pri kreslení rôznych ornamentov alebo tenkých línii. Má dobrú kryciu schopnosť a pri zdobení nezateká. Nechajte... Celý popis
Bežná cena 2.69
Ušetríte 7% 0.20
Naša cena 2.49
Zľava platí do 26.02.2018
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Hustý gél na zdobenie nechtov. Ideálny pri kreslení rôznych ornamentov alebo tenkých línii. Má dobrú kryciu schopnosť a pri zdobení nezateká. Nechajte ho vytvrdnúť v UV lampe. Po vytvrdnutí sa vytvorí na nechtoch lepkavý výpotok. Do neho môžete naukladať rôzne ozdoby alebo ho využiť na otlačenie transfer fólie. Zdobenie je po dokončení potrebné zafixovať vrchným UV gélom.

Paint gél po vytvrdnutí

Necht ozdobený žltým paint gélom. S paint gélom sa pracuje jednoducho lebo je hustý a nezateká. Pomocou neho vytvoríte jedinečné zdobenia. Zdobenie nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Po vytvrdnutí ho zafixujte vrchným UV gélom.

po vytvrdnuti

Je to gél s pestrej žltej farby. Je dobre pigmentovaný s hustou konzistenciou. Gél sa veľmi dobre nanáša a pri aplikácii nesteká. Spolu s paint gélom môžeme použiť rôzne iné ozdoby ako je farebný pigment, akryl, trblietky a iné. Na vytvrdnutie vkladáme ruky do 36W UV lampy na 2 minúty, alebo do 9W UV lampy na 4 až 5 minút.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018