Blog

  1. parafínový zábal (18)
  2. Broskyňový parafín 450 g

Broskyňový parafín 450 g


ID230
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Parafín priaznivo pôsobí na nervovú sústavu. Po aplikácii sú končatiny oddýchnuté, hladké a jemné. Parafín zvyšuje prekrvenosť pokožky a zmäkčuje ju.
šírka 13 cm
dĺžka 24 cm
výška 2.5 cm
farba oranžová

Parafínový zábal ponorením

Parafínovú vaničku položíme na pevnú podložku. Vložíme do nej aspoň 3 balenia 450 g parafínu, zatvoríme, zapojíme do elektrickej siete a zapneme. Parafín necháme rozpustiť cca 30 minút. Potom vaničku vypneme a parafín necháme chvíľku chladnúť. Do ešte tekutého parafínu rýchlo ponoríme a vyberieme ruku. Ponorenie je vhodné opakovať viackrát. Ruku obalíme mikroténovou rukavicou, alebo fóliou a vložíme do termo návleku. Takto necháme pôsobiť zábal 20 minút. Po odstránení rukavice a fólie, parafín jednoducho odstránime. Rovnakým spôsobom si môžete urobiť aj zábal chodidiel, ktorý prehreje a prekrví nohy.

Parafín do parafínovej vaničky, ktorý je určený na zábal rúk, nôh a pokožky. Je to druh vosku, ktorý pochádza z ropy. Vďaka svojim účinkom je využívaný najmä v kozmetike a v liečebných kúpeľoch. Parafín je bohatý na minerálne látky, najmä na železo, horčík, kremík a vitamín E. Do elektrickej vaničky dáme rozpustiť 3 až 4 parafíny. Následne parafín aplikujeme na končatinu metódou opakovaného namáčania. Ruku alebo nohu obalíme ešte do mikroténového sáčka a do termo návleku. Zábal necháme pôsobiť 20 min. a odstránime.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020