Blog

  1. parafínový zábal (17)
  2. Čierny štetec na parafín

Čierny štetec na parafín


ID4301
Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme viac ako 10 kusov
Plochý štetec určený na nanášanie parafínu na ruky a nohy. Môžete ho využiť tiež na nanášanie rôznych kozmetických masiek. Dĺžka štetín je 2,5 cm. Štetec... Celý popis
Naša cena 0.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Plochý štetec určený na nanášanie parafínu na ruky a nohy. Môžete ho využiť tiež na nanášanie rôznych kozmetických masiek. Dĺžka štetín je 2,5 cm. Štetec má čiernu rúčku, ktorá je vyrobená z odolného plastu. Celková dĺžka štetca je 14,5 cm.
štítok Novinka
šírka 2 cm
dĺžka 14 cm
výška 1 cm
farba čierna

Detail štetca

Dĺžka štetín tejto parafínovej pomôcky je 2,5 cm. Sú jemné a nanášanie pomocou tohto štetca je úplne jednoduché. Štetec je ľahký a pohodlne sa s nim pracuje.

detail

Parafínový zábal na prekrvenie a vyživenie rúk a nôh. Parafínovú vaničku zapojíme do elektrickej siete, zapneme a necháme v nej rozpustiť 3- 4 parafíny. Počas toho môžeme na rukách spraviť manikúru, alebo pedikúru na nohách. Končatiny dôkladne vydenzifikujeme, až tak nanášame teplý parafín. To buď ponáraním končatín do vaničky, alebo postupným nanášaním parafínu štetcom. Aplikujeme ho vo viacerých vrstvách a následne zabalíme do mikroténového sáčku, alebo fólie a termo návlekov. Zábal necháme pôsobiť aspoň 20 minút, aby sa pokožka poriadne prekrvila, zahriala a vstrebala vyživujúce oleje z parafínu. Po dobe pôsobenia zatuhnutý parafín z rúk a nôh odstránime olúpaním.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019