Blog

  1. parafínový zábal (21)
  2. Citrónový parafín 450 g

Citrónový parafín 450 g


ID5802
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 05/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Kozmetický parafín sa využíva v liečebných procesoch a kozmetike. Obsahuje vitamín E, olivový olej a olej z broskyňových jadier, ktoré zanechajú vašu pokožku jemnú a hĺbkovo vyživenú. Používanie parafínu je jednoduché. Obsah balenia vložte do parafínovej vaničky a nechajte zohriať. Následne môžte parafín použiť na časť tela vami zvolenú. Môžete ho aplikovať nanášaním pomocou štetca, alebo ponorením končatiny priamo do vaničky. Tiež sa dá použiť ako zábal, kedy do rozohriateho parafínu namočíte gázu a priložíte na požadovanú časť tela. Je veľmi jemne parfemovaný vďaka čomu má aj relaxačné účinky.
štítok Novinka
farba žltá
šírka 13 cm
dĺžka 24 cm
výška 2.5 cm

Citrónový parafín na prekrvenie a vyživenie rúk a nôh. Parafínovú vaničku zapojte do elektrickej siete a nechajte v nej rozpustiť parafín, približne 3 až 4 balenia. Počas jeho rozpúštania môžete vykonať na rukách a nohách manikúru, či pedikúru a dôkladne ich vydenzifikovať. Parafín aplikujte buď ponáraním končatín do vaničky, alebo postupným nanášaním parafínu štetcom. Aplikujte ho vo viacerých vrstvách a následnej zabaľte do mikroténového sáčku a termo návlekov. Takto nechajte pôsobiť aspoň 20 minút a relaxujte pri teplom zábale, ktorý vaše končatiny prekrví a zahreje. Oleje obsiahnuté v parafíne priaznivo pôsobia aj na kvalitu a jemnosť pokožky.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020