Blog

  1. parafínový zábal (18)
  2. Citrónový parafín 500 ml

Citrónový parafín 500 ml


ID3584
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 02/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Parafín na ruky a nohy určený na parafínový zábal. Rozohrejte ho v parafínovej vaničke a nanášajte ponorením končatiny, alebo pomocou štetca. Parafín na priaznivé účinky na suchú pokožku, ktorú vyživuje a zvláčňuje. Teplo z parafínu prehrieva stuhnuté kĺby a svaly. Taktiež napomáha lepšiemu prekrveniu.
šírka 13.5 cm
dĺžka 18 cm
výška 3.5 cm
objem 500 ml
farba žltá

Parafín na parafínový zábal s vôňou citrónu. Obsahuje množstvo minerálov a vitamínov. Má funkciu kožu prehriať, a tak zvýšiť cirkuláciu živín v koži. Priaznivo pôsobí na stuhnuté svalstvo a pohybový aparát. Využíva sa tiež pri chronickej reumatickej artritíde a chorobách drobných kĺbových končatín. Citrónový zábal jednoducho vložíme do parafínovej vaničky a necháme ho rozpustiť a zohriať. Pripravený parafín aplikujeme štetcom na dané miesto alebo namočíme priamo doň ruku alebo nohu. Parafín aplikujeme na dané miesto alebo končatinu namočíme minimálne 2-3 krát. Zábal zakryjeme mikroténovým sáčkom a uterákom. Necháme zábal pôsobiť 20 minút.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019