Blog

  1. parafínový zábal (20)
  2. Fialový štetec na parafín

Fialový štetec na parafín


ID4302
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Plochý štetec určený na aplikáciu parafínu. Vďaka nemu jednoducho nanesiete parafín na ruky alebo nohy. Je vhodný tiež na aplikáciu kozmetických masiek.... Celý popis
Bežná cena 1.59 €
Ušetríte 38% 0.60 €
Naša cena 0.99 €
Zľava platí do 26.08.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Plochý štetec určený na aplikáciu parafínu. Vďaka nemu jednoducho nanesiete parafín na ruky alebo nohy. Je vhodný tiež na aplikáciu kozmetických masiek. Rúčka štetca je vyrobená z odolného plastu a je sýtej fialovej farby. Štetiny majú dĺžku 2,5 cm a celková dĺžka štetca je 14,5 cm.
šírka 2 cm
dĺžka 14 cm
výška 1 cm
farba fialová

Parafínový zábal, ktorý obsahuje množstvo vitamínov a minerálov, ktoré priaznivo pôsobia na kožu. Má nielen estetické, ale aj liečebné účinky. Na vykonanie zábalu potrebujeme okrem parafínu aj parafínovú vaničku, kde parafín rozpustíme a zohrejeme. Pred namočením si ruky alebo nohy vydenzifikujeme. Končatinu do vaničky s parafínom opatrne namočíme a ihneď vyberieme. Tento krok zopakujeme 2 až 3 krát. Parafín môžeme nanášať aj štetcom a to tak, že ruku, alebo nohu dáme tesne nad vaničku a namáčame štetec, ktorý hneď rozotrieme na koži po celej ploche. Potom už len zabalíme miesta potreté parafínom do sáčku a uteráka, alebo termo návlekov. Pôsobiť necháme 20 minút a po dobe pôsobenia ho ľahko odstránime z kože.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019