Blog

  1. parafínový zábal (16)
  2. Fialový štetec na parafín

Fialový štetec na parafín


ID4302
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledné 3 kúsky
Plochý štetec určený na aplikáciu parafínu. Vďaka nemu jednoducho nanesiete parafín na ruky alebo nohy. Je vhodný tiež na aplikáciu kozmetických masiek.... Celý popis
Bežná cena 1.59 €
Ušetríte 38% 0.60 €
Naša cena 0.99 €
Zľava platí do 10.11.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Plochý štetec určený na aplikáciu parafínu. Vďaka nemu jednoducho nanesiete parafín na ruky alebo nohy. Je vhodný tiež na aplikáciu kozmetických masiek. Rúčka štetca je vyrobená z odolného plastu a je sýtej fialovej farby. Štetiny majú dĺžku 2,5 cm a celková dĺžka štetca je 14,5 cm.
šírka 2 cm
dĺžka 14 cm
výška 1 cm
farba fialová

Parafínový zábal, ktorý obsahuje množstvo vitamínov a minerálov, ktoré priaznivo pôsobia na kožu. Má nielen estetické, ale aj liečebné účinky. Na vykonanie zábalu potrebujeme okrem parafínu aj parafínovú vaničku, kde parafín rozpustíme a zohrejeme. Pred namočením si ruky alebo nohy vydenzifikujeme. Končatinu do vaničky s parafínom opatrne namočíme a ihneď vyberieme. Tento krok zopakujeme 2 až 3 krát. Parafín môžeme nanášať aj štetcom a to tak, že ruku, alebo nohu dáme tesne nad vaničku a namáčame štetec, ktorý hneď rozotrieme na koži po celej ploche. Potom už len zabalíme miesta potreté parafínom do sáčku a uteráka, alebo termo návlekov. Pôsobiť necháme 20 minút a po dobe pôsobenia ho ľahko odstránime z kože.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019