Blog

  1. parafínový zábal (20)
  2. Jahodový parafín 450 g

Jahodový parafín 450 g


ID2962
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 05/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Ružový parafín na ruky s vôňou jahôd. Roztopíte ho v parafínovej vaničke. Na ruky ho môžete aplikovať pomocou štetca, alebo ponorením končatiny priamo do parafínovej vaničky. Prehrieva kĺby a svaly. Priaznivo pôsobí ne nervovú sústavu a krvný obeh. Vyživuje pokožku, ktorá je po aplikácii jemná a vláčna.

Jahodový parafín, ktorý je určený na parafínový zábal. Je vyrobený prevažne z ropy, ktorý je dofarbovaný a parfumovaný. Obsahuje množstvo minerálov a vitamínov. Veľmi obľúbený a používaný v kozmetike a v lekárstve v podobe zábalov. Má estetické a liečebné účinky. Pri parafínovom zábale je nutné byť opatrný pri senioroch a osobách s kardiovaskulárnym ochorením. Zábal neaplikujte na miesto kde je kovový implantát. Parafín je možné pripraviť v parafínovej vani, kde sa rozpustí a zohreje. Následne sa nanesie na vydenzifikované miesto, alebo sa priamo do parafínu namočí ruka alebo noha. Nanesený parafín zakryjeme sáčkom a uterákom. Necháme pôsobiť približne 20 minút. Po uplynutí doby parafín postačí z kože len dôkladne odstrániť.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020