Blog

  1. parafínový zábal (21)
  2. Jazmínový parafín 450 g

Jazmínový parafín 450 g


ID5803
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Parafín má pozitívne účinky na náš organizmus. Nielenže podporuje cirkuláciu živín v koži, ale aj priaznivo pôsobí na kĺby a ochorenia pohybového aparátu. Je vhodný pri syndróme studených nôh alebo rúk, kedy prekrvuje pokožku. Parafín obsahuje vitamín E, olivový olej a olej z broskyňových jadier a vazelínu. Vďaka tomuto zloženiu je vplyv parafínu viditeľný aj na samotnej pokožke, ktorá je po procedúre jemnejšia a vypnutejšia.
štítok Novinka
farba sivá
šírka 13 cm
dĺžka 24 cm
výška 2.5 cm

Jazmínový parafín necháme rozpustiť v parafínovej vaničke na približne 30 minút. Na roztopenie použijeme aspoň 3 až 4 balenia parafínu. Následne roztopený parafín necháme troška vychladnúť, aby sa neaplikoval na pokožku rúk, alebo nôh veľmi horúci a tak nespôsobil popáleniny. Avšak nanášame ho stále v tekutom stave. Najčastejšie spôsobom namáčania rúk alebo nôh, alebo nanášaním štetcom. Končatiny pred namáčaním vydenzifikujeme a po namočení zabalíme do mikroténového sáčka, či fólie a termo návlekov. Necháme pôsobiť 20 minút. Ruky a nohy sú po zábale prekrvené, vyživené a hebké. Najideálnejšia kúra na zimné obdobie.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020