Blog

  1. parafínový zábal (11)
  2. Levanduľový parafín 450 g

Levanduľový parafín 450 g


ID3583
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Fialový parafín na ruky s jemnou vôňou levandule. Pôsobí relaxačne. Zábal má priaznivé účinky na nervovú sústavu, stuhnuté svalstvo. Prehrieva kĺby a svaly. Napomáha lepšiemu prekrveniu pokožky a zároveň pokožku vyživuje. Roztopíte ho v parafínovej vaničke. Nanášať ho môžete ponorením končatiny do vaničky, alebo pomocou štetca.
šírka 13 cm
dĺžka 24 cm
výška 2.5 cm
farba fialová

Jemne voňavý levanduľový parafín je neoddeliteľnou súčasťou parafínovej vaničky. Do nej vložíme minimálne 3 až 4 levanduľové parafíny a necháme ich roztopiť. Ak je parafínový zábal pripravený, namočíme doň ruku, ktorú sme vopred vydenzifikovali, prípadne urobili peeling. Parafín aplikujeme na ruku spôsobom opakovaného máčania. Na ruke sa vytvorí tkz. parafínová rukavica, ktorú zakryjeme mikroténovým šáčkom a následne prikryjeme uterákom alebo termo návlekom. Takto necháme parafín pôsobiť cca 20 minút. Po uplynutí času zábal dôkladne odstránime.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020