Blog

  1. parafínový zábal (19)
  2. Parafínová vanička s olivovým voskom

Parafínová vanička s olivovým voskom


ID11812
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Parafín priaznivo pôsobí na náš organizmus a vďaka pridaným olejom zmäkčuje a vyživuje pokožku. Vďaka svojmu teplu uvoľňuje stuhnuté a stiahnuté svalstvo,... Celý popis
Naša cena 39.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Parafín priaznivo pôsobí na náš organizmus a vďaka pridaným olejom zmäkčuje a vyživuje pokožku. Vďaka svojmu teplu uvoľňuje stuhnuté a stiahnuté svalstvo, a taktiež účinne prehrieva kĺby. Parafínová vanička je určená na ohrev parafínu. Vanička má dve stupne ohrevu, a to silný HI, ktorý je určený na roztopenie parafínu a slabý ohrev LO, na ktorý vaničku prepneme po roztopení parafínu aby nezačal tuhnúť alebo aby sa neprehrieval. Vnútorný rozmer vaničky je 26,5 x 19 cm. Tento rozmer nám umožní pohodlné ponorenie ruky alebo aj chodidla. Sada na parafínový zábal obsahuje vaničku na parafín, dva 500 ml olivové parafíny, dva termonávleky na ruky, 10 drevených špachtlí na nanášanie parafínu a mriežku. Mikroténové rukavice na fotografií nie sú súčasťou sady.
štítok Novinka

Parafínový zábal najčastejšie aplikujeme na ruky a chodidlá. Pred samotným zákrokom si parafín pripravíme tak, že ho rozpustíme vo vaničke. Do prístroja je potrebné nechať rozpustiť minimálne 2 parafíny. Ak je parafín pripravený, môžeme začať so zábalom. Súčasťou vaničky je termostat, ktorý vaničku pri vysokej teplote vypne a pri poklese teploty zapne. Ruky alebo chodidlá pred ponorením vydenzifikujeme. Môžeme vykonať aj jemný peeling. Končatinu opakovane namočíme do rozpusteného parafínu. Po vybratí začne parafín na ruke alebo nohe tuhnúť. Ruku spolu s parafínom zabalíme do mikroténovej rukavice a následne prikryjeme uterákom alebo termo návlekom. Zábal necháme pôsobiť približne 20 min. Vyberieme ruku z návleku a parafín odstránime. Pokožka ostáva jemná, hladká a prekrvená. Zábal priaznivo pôsobí na kĺbový aparát, stuhnuté svalstvo, zvyšuje krvný obeh a cirkuláciu živín v pokožke.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020