Blog

  1. parafínový zábal (22)
  2. Parafínová vanička s voskom

Parafínová vanička s voskom


ID1501
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 5 kusov
Oranžová vanička na ohrievanie parafínu. Má oválny tvar a je riadená termostatom. Vanička má poistku proti prehriatiu. V prípade, že dáte do vaničky menej... Celý popis
Bežná cena 45.90 €
Ušetríte 15% 7.00 €
Naša cena 38.90 €
Zľava platí do 01.06.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Oranžová vanička na ohrievanie parafínu. Má oválny tvar a je riadená termostatom. Vanička má poistku proti prehriatiu. V prípade, že dáte do vaničky menej vosku ako je na nej zobrazené (cca 4-5 balení), dochádza počas ohrevu parafínu k prehrievaniu stien vaničky a vtedy sa vanička vypne. Opäť ju môžete zapnúť až po cca 7 min. keď sa steny ochladia. Preto odporúčame dať do vaničky minimálne 3 balenia parafínu. Vnútorné rozmery 26.5 cm x 19 cm. Balenie obsahuje parafínovú vaničku, 2ks parafínu 400g, 2 návleky na ruku, 2 návleky na nohu, 1ks štetca na nanášanie parafínu, 1ks mriežky. Parafínová vanička má max 200 W.
štítok Zľava, Výpredaj

Balenie obsahuje: 

  • 1x vaňa na parafín
  • 2x parafín 400g
  • 1x pár návlekov na ruky
  • 1x pár návlekov na nohy
  • 1x štetec na nanášanie parafínu
  • 1x mriežka

 

Parafínová vaňa s príslušenstvom by nemala chýbať v žiadnej domácnosti. Zábal sa najčastejšie využíva v zimnom období, kedy je koža suchá, popraskaná a svalstvo stuhnuté. Zábal má okrem kozmetických účinkov aj účinky regeneračné a liečebné. Pripravíme si ho tak, že do elektrickej vaničky vložíme 3 až 4 parafíny, ktoré necháme roztopiť. Ak je parafín pripravený, môžeme začať so zábalom. Ruku alebo chodidlo pred namočením vydenzifikujeme. Končatinu krátkodobo namočíme do parafínu. Urobiť tak môžeme viac krát, aby sa nám vytvorila tkz. parafínová rukavica. Končatinu je potrebné ešte zabaliť do mikroténového sáčku a prikryť uterákom alebo vložiť do termo návleku. Zábal necháme pôsobiť 20 minút, a potom ho môžeme odstrániť.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020