Ružová parafínová vanička s parafínom


ID3739

Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 01/2017. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Náhrada za Ružová parafínová vanička s parafínom

ID1501
45.90 € 39.90
ID2935
45.90 € 39.90

Popis produktu

Parafínová vanička na ohrev parafínu, ktorý je vhodný na zábaly rúk a nôh. Prehrieva kĺby a svaly, čím ich uvoľňuje. Zlepšuje prekrvenosť končatín. Oleje obsiahnuté v parafíne zmäkčujú a vyživujú pokožku do hĺbky. V sade je parafínová vanička, mriežka, štetec na nanášanie parafínu, návlek na ruku, návlek na nohu a 450g parafín. Do vaničky je vhodné vložiť minimálne 3 balenia parafínu a nechať roztopiť cca 30 minút. Parafín môžete nanášať štetcom, alebo opakovaným ponorením končatiny do vaničky. Tak zabalíme do mikroténového vrecka a vložíme do návleku alebo zabalíme do uteráka. Necháme pôsobiť cca 20 minút. Tak rozbalíme a tuhý parafín odstránime z pokožky. Parafínová vanička má 200 W.

Balenie obsahuje:

  • 1x vaňa na parafín
  • 1x mriežka
  • 1x štetec na nanášanie parafínu
  • 1x návlek na ruku
  • 1x návlek na nohu
  • 1x parafín 450g

 

Parafínový zábal ponorením

Parafínovú vaničku položíme na pevnú podložku. Vložíme do nej aspoň 3 balenia 450 g parafínu, zatvoríme, zapojíme do elektrickej siete a zapneme. Parafín necháme rozpustiť cca 30 minút. Potom vaničku vypneme a parafín necháme chvíľku chladnúť. Do ešte tekutého parafínu rýchlo ponoríme a vyberieme ruku. Ponorenie je vhodné opakovať viackrát. Ruku obalíme mikroténovou rukavicou, alebo fóliou a vložíme do termo návleku. Takto necháme pôsobiť zábal 20 minút. Po odstránení rukavice a fólie, parafín jednoducho odstránime. Rovnakým spôsobom si môžete urobiť aj zábal chodidiel, ktorý prehreje a prekrví nohy.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017