Blog

  1. parafínový zábal (17)
  2. Termo návleky na nohy

Termo návleky na nohy


ID1271
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Termo návleky udržiavajú teplo čím sa zvýši účinok parafínového zábalu. Uvedená cena je za jeden pár bavlnených návlekov. Farba biela. Celý popis
Naša cena 4.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Termo návleky udržiavajú teplo čím sa zvýši účinok parafínového zábalu. Uvedená cena je za jeden pár bavlnených návlekov. Farba biela.
šírka 15.5 cm
dĺžka 19.5 cm
výška 2 cm
farba biela

Obľúbená kúra na ruky a nohy, ktorá dokonale zahreje každé skrehnuté osôbky. Navyše vaše ruky nielen zahreje, ale prekrví, vyživí a hydratuje. Tento úžasný zábal si môžete dopriať v pohodlí vášho domova. Návod je veľmi jednoduchý. V parafínovej vaničke zohrejete 3-4 balenia parafínu. Výber je na vás, ktorý zvolíte. Keď je parafín zohriaty a má prijateľnú teplotu pre pokožku, na vydenzifikované ruky, alebo nohy ho môžete naniesť dvoma spôsobmi. Najjednoduchší je ponoriť končatiny do vaničky a hneď vybrať, aby ste si nespôsobili popáleniny. Celé ponorenie opakujte viackrát. Druhý spôsob je nanášaním štetca. Po aplikovaní parafínu, končatiny zabaľte do mikroténového sáčka a termo návlekov. Teraz si už len užívajte príjemný relax, ktorý vás zaručene zahreje. Preto je ideálny práve v zimnom období. Po pôsobení parafín zlúpnite z rúk a nôh.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020