Blog

Bledohnedý UV gél LONEL 5 ml

LONEL

ID5639
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Dobre pigmentovaný UV gél, ktorý je vhodný na lakovanie alebo aj zdobenie nechtov. V prípade jednofarebných nechtov ho nanášajte v dvoch tenkých vrstvách.... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Dobre pigmentovaný UV gél, ktorý je vhodný na lakovanie alebo aj zdobenie nechtov. V prípade jednofarebných nechtov ho nanášajte v dvoch tenkých vrstvách. Každú nechajte v UV lampe 2 minúty, alebo v dual lampe 30 až 60 sekúnd. Lepkavosť na povrchu je bežnou súčasťou a vďaka nej bude nasledujúca záverečná vrstva lepšie držať. Farebný gél aplikujte na nechty, ktoré sú už vymodelované gélom, alebo polygélom.
dĺžka 2.7 cm
šírka 2.7 cm
výška 3.2 cm
farba hnedá

Svetlohnedý UV gél na nechte

Na upravené nechty nanášajte gél štetcom v tenkej vrstve. Pre jeho dostatočnú pigmentáciu môžete naniesť gél až dvakrát. Po vytvrdnutí sa na nechte tvorí lepkavosť, ktorú je potrebné odstrániť. Pre dosiahnutie záverečného lesku nanášajte finish gél alebo base top. Na necht ho naneste v tenkej vrstve a nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Lesk môže byť s výpotkom alebo bez. V prípade, ak by tento výpotok vznikol je potrebné ho z nechtu odstrániť.

Bledo hnedý UV gél značky Lonel na zafarbenie umelých nechtov. UV gélom je možné vytvoriť aj rôzne zdobenie. Má jemnú kamuflážnu farbu. Na modeláž ho aplikujeme plochým alebo tenkým štetcom, záleží od daného výsledku. Na vytrdnutie môžeme použiť UV alebo Dual lampu. Po vytrdnutí je povrch lepkavý. Túto lepkavosť počas práce nezotierame.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021