Blog

Pastelovo oranžový gél 5ml


ID2402
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Farebný gél na zdobenie i maľovanie nechtov. Môžete ho použiť ako trvácne lakovanie, alebo na farebnú špičku pri francúzskej manikúre. Stredná hustota.... Celý popis
Naša cena 2.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný gél na zdobenie i maľovanie nechtov. Môžete ho použiť ako trvácne lakovanie, alebo na farebnú špičku pri francúzskej manikúre. Stredná hustota. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Výpotok utrite čističom gélu.
farba oranžová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

UV gél po nanesení 

Gél je jemnej oranžovej farby. Nanášajte ho v dvoch tenších vrstvách. Dbajte na to, aby nezatekal. Pred nanášaním ho premiešajte pomocou pomarančového drievka alebo štetca. Ako konečnú vrstvu použite vrchný UV gél. Dodá nechtom lesk. 

po naneseni

Robíme s pastelovo oranžovým gélom

Jemný a nenápadný, no nie nudný odtieň. Je viac pigmentovaný a dobre prekrýva podklad. Pred nanesením na necht je vhodné ho premiešať, aby sa pigment rovnomerne rozložil. Nanášame ho v dvoch tenkých vrstvách. Tento farebný gél tvrdne v UV lampe 2 minúty. Ak máme 1-žiarovkovú lampu, tak je potrebné nechať ho tvrdnúť 4-5 minút. Po vytvrdnutí neutierajme lepkavosť. Lepkavá vrstva vytvorí väzbu s ďalším naneseným gélom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018